Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Присвоєно рейтинги ПрАТ «Страхова компанія «Скіфія»


Изображение 1
02-08-2018

2 серпня 2018 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» на засіданні рейтингового комітету присвоїло кредитний рейтинг / рейтинг фінансової стійкості страховика Приватному акціонерному товариству «Страхова Компанія «Скіфія» (код ЄДРПОУ 20945990) за національною шкалою на рівні uaA. Страховик з рейтингом uaA характеризується високою фінансовою стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховиками. Рівень стійкості означає чутливість до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов. Приймаючи рішення про присвоєння рейтингу, Агентство керувалося наступними висновками:

1. СК "СКІФІЯ" відноситься до категорії середніх за обсягом валових премій страховиків, який дуже швидко розвивається за рахунок співпраці із клієнтами з промислового сектору економіки, який зараз знаходиться на підйомі. Компанія демонструє прийнятний рівень виплат і здатність підтримувати діяльність у складних умовах на страховому ринку. Агентство позитивно оцінює діяльність Страховика, яка спрямована на співпрацю з юридичними особами, у діяльності яких є ризики, що потребують страхового покриття.

2. СК "СКІФІЯ" має здатність до збільшення масштабів роботи без залучення посередників, що підтверджує тезу про високий рівень професійності команди менеджерів Страховика. Рівень диверсифікації страхового портфелю СК "СКІФІЯ" характеризується як близький до задовільного, але з огляду на спеціалізацію страховика на медичному страхуванні, в цілому рівень диверсифікації заслуговує позитивної оцінки.

3. Станом на 30.06.2018 року СК "СКІФІЯ" мала дуже якісний портфель депозитів. Крім депозитів Страховик не використовував інших форм збереження активів, які б передбачали отримання відсотків. Агентство вважає, що якісний депозитний портфель Страховка позитивно впливає на його рейтингову оцінку.

4. Станом на 30.06.2018 р. СК "СКІФІЯ" мала у структурі активів права вимоги до перестраховиків на суму 5,133 млн. грн. Компанія дуже зважено підходить до вибору контрагентів при перестрахуванні, має власні підходи до оцінки ризику стійкості перестраховиків. За весь час роботи СК "СКІФІЯ" жодного разу не пред’являла претензій до своїх контрагентів з перестрахування у судовому порядку.

5. Станом на 30.06.2018 року СК "СКІФІЯ" сформувала резерви в обсязі, який відповідає вимогам українського законодавства. Найбільша частка резервів (82,72%) складалась з резерву заявлених, але не виплачених збитків. За підсумками першого півріччя 2018 року рівень виплат Компанії не перевищував середньо-ринкове значення і становив 21,95%.

6. Протягом першого півріччя Страхових значно наростив обсяги бізнесу та змінив спеціалізацію. Швидко зростаючий бізнес, який змінює структуру клієнтської бази – є єдиним фактором, щ обмежує зараз рейтинг страховика. При досягненні більш менш сталих обсягів бізнесу і збереженні основних параметрів ліквідності, якості активів і забезпеченості власним капіталом, рейтинг СК "СКІФІЯ" буде підвищуватись.

Джерело: Рейтингове агенство «Стандарт-Рейтинг» (Украина)

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела