Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ТДВ СК «КВОРУМ» присвоєно рейтинги


Изображение 1
06-05-2019

6 травня 2019 року рейтинговий комітет РА "Стандарт-Рейтинг" прийняв рішення про присвоєння кредитного рейтингу / рейтингу фінансової стійкості (надійності) страховика ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ «КВОРУМ» (ЄДРПОУ 38730427) за національною шкалою на рівні uaАА. Страховик з рейтингом uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю порівняно з іншими українськими страховиками. Приймаючи рішення про присвоєння рейтингу, Агентство керувалося наступними висновками: 

1. СК «КВОРУМ» відноситься до категорії невеликих страховиків. Компанія поступово збільшує масштаби діяльності, демонструючи планомірне нарощення обсягів валового бізнесу, показує здатність генерувати прибуток в складних умовах ведення страхового бізнесу та має певний запас міцності завдяки високому запасу ліквідності. 

2. Майже 100% брутто-премій СК «КВОРУМ» припадає на один вид страхування — страхування вантажів та багажу (вантажобагажу, тому рівень диверсифікації за видами страхування в Компанії характеризується як низький. 

3. Станом на початок другого кварталу 2019 року на рахунках Компанії було 6,547 млн. грн. грошових коштів, що складає 529,26% у порівнянні з обсягом виплат Страховика за перший квартал 2019 року, і 106,65% від його зобов’язань. Більшість підпроцентних активів Компанії були зосереджені в банківських депозитах. Таким чином, сприймаючи статистику щодо ліквідності СК «КВОРУМ» слід враховувати, що підпроцентні активи (банківські депозити та грошові кошти на рахунках Компанії) більш як на 100% покривали обсяг зобов’язань Страховика. 

4. На 31.03.2019р. співвідношення між власним капіталом і зобов’язаннями в СК «КВОРУМ» становило 466,79%, що значно перевищує середньо-ринкове значення по компаніях, які спеціалізуються на класичному страхуванні, і свідчить про високу забезпеченість Компанії власним капіталом. 

5. За час своєї роботи Компанія не мала судових спорів із контрагентами, податковою владою та регуляторами фінансового ринку. На момент присвоєння рейтингу Страховик не мав податкового боргу.

ДжерелоСК «КВОРУМ»

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела