Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

СК «Княжа VIG» впровадила новий веб-сервіс для страхових агентів для швидкого та зручного оформлення полісів «Зелена картка»


Изображение 1
31-01-2019

Страхова компанія  «Княжа VIG» провадила новий веб-сервіс для своїх страхових агентів – «Особистий кабінет агента» для оформлення полісів «Зелена картка» за договорами міжнародного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.  Передусім новий сервіс полегшує отримання кодів від МТСБУ і розрахований на тих, хто працює не в офісі біля ПК, а «в польових умовах», зокрема на кордоні з іншими країнами. 

«Впроваджуючи цей сервіс, ми керувалися новими вимогами МТСБУ. Адже вже з 1 січня цього року оформлювати українську «Зелену картку» вручну заборонено. Відповідне рішення було прийняте ще минулого року – 17 липня і оприлюднене на сайті Моторно-транспортного бюро України. Тож ми забезпечили наших агентів необхідним інструментом для надання гарантованого захисту за полісами «Зеленої картки» від СК “Княжа VІG”», – зазначає Дмитро Грицута, Голова Правління СК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп». 
У випадку виявлення факту оформлення «Зелених карток» вручну після 01.01.2019 компетентні органи інших країн-членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка» будуть звертати додаткову увагу на чинність таких договорів. 

«Ми подбали, щоб наші клієнти не потрапили під ці ризики», – підкреслив Дмитро Грицута.
Компанія доклала також зусиль, аби користування цим інструментом було максимально зручним для агентів.
Тому «Особистий кабінет агента» має одразу кілька суттєвих переваг. 

По-перше, відтепер оформити поліс «Зелена картка» можна фактично будь-де та у будь-який час, не відкладаючи це на потім. Для цього потрібен лише доступ до Інтернету та планшет або мобільний телефон.

Увійшовши у свій «Особистий кабінет» за допомогою логіна та паролю, агент отримує постійний доступ до своїх бланків страхових полісів, які закріплені за ним в обліковій системі. Авторизація відбувається за посиланням https://greencard.kniazha.ua/agent/green-card/login.  

По-друге, новий сервіс суттєво спрощує процедуру оформлення полісу, оскільки автоматично вносить всі необхідні дані до облікової системи. І навіть ті агенти, які не мають впевнених навичок користування нею, зможуть швидко та впевнено працювати з клієнтом. 

«У цьому веб-сервісі можна зробити онлайн-розрахунок тарифів полісу, зареєструвати його та роздрукувати, вносячи усі необхідні дані по клієнту та транспортному засобу. Якщо такі дані вже є в системі (перевірити це можна за допомогою ІПН клієнта та державного номеру транспортного засобу), вони підтягуються автоматично», – пояснює Дмитро Грицута.

І, по-третє, в «Особистому кабінеті агента» працювати просто і зручно, адже його меню побудоване на покрокових підказках, яку саме інформацію і в якій послідовності потрібно вносити.
«Зелена картка» в «Особистому кабінеті агента» – це перший крок в розвитку веб-сервісів для агентів. В Компанії заплановано поступове додавання інших продуктів до кабінету, що дасть змогу агентам зручно та швидко оформлювати договори страхування.  

Джерело: Страхова компанія  «Княжа VIG»

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела