Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Лідер ринку Vienna Insurance Group здійснює подальші придбання у Балтії. Покупка Seesam Insurance для посилення лідерства на ринку


Изображение 1
18-12-2017

Vienna Insurance Group (VIG) погодилася повністю придбати Seesam Insurance AS (Seesam)

Угода про придбання компанії Seesam, що входить до складу  фінської фінансової групи ОР, було підписано 18 грудня 2017 року. Трансакція повинна бути схвалена місцевими органами влади.

VIG минулого року стала страховиком номер один загалом у країнах Балтії.

Компанія Seesam заснована в 1991 році зі штаб-квартирою в Таллінні, столиці Естонії і має офіси також в Латвії та Литві. Вона нараховує понад 200 000 клієнтів і продає продукти ризикових видів страхування усіма каналами дистрибуції.

У 2016 році компанія повідомила, що валові премії складають близько 60 мільйонів євро.
В Seesam наразі працюють 335 співробітників. У першому півріччі 2017 року Seesam мала 5,7 відсотка на ринку ризикового страхування в Балтійських країнах із загальною ринковою часткою 4,2 відсотка.

Придбання Seesam дозволить VIG зміцнити своє лідерство на ринку у країнах Балтії з головною метою – посилити свої позиції в Естонії.

Ринкова частка VIG у країнах Балтії становила 20 відсотків у першій половині 2017 року і ця цифра зросла до 24,2 відсотка у другій половині після придбання Seesam. 

"Ми не тільки зміцнюємо наше загальне лідерство в країнах Балтії. Це також цілеспрямоване інвестування у посилення нашої позиції в естонському сегменті ризикового страхування і, відповідно до останніх статистичних даних, ми суттєво покращимо позицію, з шостого до другого місця.
Seesam – міцний та прибутковий страховик і ми будемо мати вигоду з його розгалуженої мережі брокерів та польового персоналу у всіх трьох країнах Балтії. Ми також скористаємося відмінним досвідом компанії Seesam у прямих продажах та наданні клієнтам онлайнових послуг", - пояснив Франц Фукс, Член Правління Групи VIG, відповідальний за Україну, Польщу, Молдову та Балтійські країни.

VIG була присутня у всіх трьох країнах Балтії з 2008 року, відтоді як придбала Seesam Life і стала лідером ринку в країнах Балтії в 2016 році, після отримання основної частки в BTA Baltic.

За дев'ять місяців 2017 року компанії VIG Group, працюючи під брендами Compensa, BTA Baltic та InterRisk, зареєстрували валові премії в розмірі 240 млн євро.

ДжерелоУСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп »

Экспертное мнение

Мы создаем новые возможности и перспективы Мы создаем новые возможности и перспективы
Денис РАКОВСКИЙ, Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Качество и удобство в обслуживании для... Далее
Наші депозити надійні Наші депозити надійні
Олена ДМІТРІЄВА , заступник Голови Правління Глобус Банку: Глобус Банк є активним гравцем на ринку депозитів. У... Далее
Пріоритетний напрямок розвитку Банку Альянс - корпоративні клієнти Пріоритетний напрямок розвитку Банку Альянс - корпоративні клієнти
Юлія ФРОЛОВА , виконуюча обов язки Голови Правління Банку Альянс Пріоритетним напрямком розвитку Банку Альянс в... Далее
Мы работаем по среднерыночной ставке Мы работаем по среднерыночной ставке
Андрей КИСЕЛЕВ , Председатель правления Forward Bank По нашим прогнозам в течение ближайших нескольких 2 3... Далее
Уровень сервиса — главное, на что клиент обращает внимание, выбирая банк Уровень сервиса — главное, на что клиент обращает внимание, выбирая банк
Алексей ПУЗНЯК, директор департамента по развитию розничных продуктов Альфа-Банка Украина и Укрсоцбанка ... Далее
Мы работаем над тем, чтобы мобильный банкинг Industrial24 был основной точкой доступа к услугам Мы работаем над тем, чтобы мобильный банкинг Industrial24 был основной точкой доступа к услугам
Марина НЕСТЕРОВСКАЯ , заместитель директора Департамента развития бизнеса Индустриалбанка В декабре 2017... Далее

Архив раздела