Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Лідер ринку Vienna Insurance Group здійснює подальші придбання у Балтії. Покупка Seesam Insurance для посилення лідерства на ринку


Изображение 1
18-12-2017

Vienna Insurance Group (VIG) погодилася повністю придбати Seesam Insurance AS (Seesam)

Угода про придбання компанії Seesam, що входить до складу  фінської фінансової групи ОР, було підписано 18 грудня 2017 року. Трансакція повинна бути схвалена місцевими органами влади.

VIG минулого року стала страховиком номер один загалом у країнах Балтії.

Компанія Seesam заснована в 1991 році зі штаб-квартирою в Таллінні, столиці Естонії і має офіси також в Латвії та Литві. Вона нараховує понад 200 000 клієнтів і продає продукти ризикових видів страхування усіма каналами дистрибуції.

У 2016 році компанія повідомила, що валові премії складають близько 60 мільйонів євро.
В Seesam наразі працюють 335 співробітників. У першому півріччі 2017 року Seesam мала 5,7 відсотка на ринку ризикового страхування в Балтійських країнах із загальною ринковою часткою 4,2 відсотка.

Придбання Seesam дозволить VIG зміцнити своє лідерство на ринку у країнах Балтії з головною метою – посилити свої позиції в Естонії.

Ринкова частка VIG у країнах Балтії становила 20 відсотків у першій половині 2017 року і ця цифра зросла до 24,2 відсотка у другій половині після придбання Seesam. 

"Ми не тільки зміцнюємо наше загальне лідерство в країнах Балтії. Це також цілеспрямоване інвестування у посилення нашої позиції в естонському сегменті ризикового страхування і, відповідно до останніх статистичних даних, ми суттєво покращимо позицію, з шостого до другого місця.
Seesam – міцний та прибутковий страховик і ми будемо мати вигоду з його розгалуженої мережі брокерів та польового персоналу у всіх трьох країнах Балтії. Ми також скористаємося відмінним досвідом компанії Seesam у прямих продажах та наданні клієнтам онлайнових послуг", - пояснив Франц Фукс, Член Правління Групи VIG, відповідальний за Україну, Польщу, Молдову та Балтійські країни.

VIG була присутня у всіх трьох країнах Балтії з 2008 року, відтоді як придбала Seesam Life і стала лідером ринку в країнах Балтії в 2016 році, після отримання основної частки в BTA Baltic.

За дев'ять місяців 2017 року компанії VIG Group, працюючи під брендами Compensa, BTA Baltic та InterRisk, зареєстрували валові премії в розмірі 240 млн євро.

ДжерелоУСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп »

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела