Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Вперше ARX та ARX life зібрали більше 3 млрд гривень страхових платежів


Изображение 1
23-11-2021

Вперше сума страхових платежів, зібраних компаніями ARX та ARX life, перевищила 3 млрд. гривень. Цю суму зібрано за 10 місяців 2021 року. Кількість договорів обох компаній налічує понад 2 млн. 700 тис. грн.

Компанія ARX існує на ринку 27 років (раніше називалася AXA). Незмінно входить до ТОП-10 страхових компаній України (за даними журналу Insurance Top), що підтверджує її надійність для клієнтів. За даними НБУ, компанія ARX є лідером ринку за сумою зібраних страхових премій за перше півріччя 2021 року.

Більшість платежів ARX збирає у сегменті КАСКО, де компанія – постійний лідер упродовж 12 років, очолюючи багато професійних рейтингів. Найбільшим попитом серед клієнтів користуються програми "КАСКО. Все включено" та "КАСКО. Прямий захист". Сума страхових премій по КАСКО за 2020 рік становила понад 1,6 млрд гривень, за 9 місяців поточного року – понад 1,4 млрд грн.

ARX постійно впроваджує інновації у сфері автострахування. Компанія першою запропонувала ринку телематичні продукти – «КАСКО СМАРТ» у сегменті КАСКО та «Автоцивілка Смарт» у сегменті ОСЦПВ, застосовуючи принцип «плати, як водиш». У сегменті ОСЦПВ компанія також єдина на ринку враховує два додаткові фактори при розрахунку вартості поліса - вік власника авто та вік самого авто.

ARX Life також демонструє постійне зростання, пропонуючи щорічно нові продукти клієнтам. У 2020 році у відповідь на пандемію в рекордно короткий термін було розроблено продукт страхування життя «Антивірус», у 2021 — новий продукт «Інвестиційне страхування життя».

Обидві компанії пропонують страхові продукти онлайн, зробивши діджиталізацію одним із пріоритетів стратегічного розвитку.

Сума щоденних виплат клієнтам складає 4 млн. грн.

Джерело: ARX

Экспертное мнение

Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Зважаючи на темпи росту кредитування та... Далее
Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів
Олена ДМІТРІЄВА , Перший заступник Голови Правління АТ КБ ГЛОБУС Для Глобус Банку... Далее
Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн» Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн»
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank На мій погляд, у першому кварталі 2022 року... Далее
Попит населення на депозити продовжує зростати Попит населення на депозити продовжує зростати
Артур МУРАВИЦЬКИЙ , Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ У довгостроковій перспективі тенденція... Далее
Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки
Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку За перше півріччя 2021 року депозитний... Далее
Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62% Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62%
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank За підсумками 1-го півріччя 2021 року банку вдалося в повній... Далее

Архив раздела