Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Компанії «АХА Страхування» успішно завершили перший квартал 2019 року


Изображение 1
26-04-2019

Компанії «АХА Страхування» та «АХА Страхування Життя» підвели фінансові підсумки першого кварталу 2019 року. За результатами трьох місяців 2019 року чистий прибуток компаній «АХА Страхування» та «АХА Страхування Життя» в Україні склав 32 млн грн за МСФЗ Групи (прибуток за українськими стандартами склала 30,7 млн грн).

Сума зібраних страхових премій «АХА Страхування» за 3 місяці 2019 року становить понад 525 млн грн, що на 13 % більше порівняно з минулим роком. Кількість договорів страхування становить понад 389 тис, що на 16% більше, ніж у 2018 році.

Одним з найбільш пріоритетних сегментів залишається страхування КАСКО, сума страхових премій з цього виду зросла на 17% порівняно з результатами 2018 року. У програмах страхування майна премії зросли на 4%, у добровільному медичному страхуванні - на 10%, в сегменті туристичного страхування – на 41%.

Загальний обсяг страхових виплат у першому кварталі 2019 року зріс на 4% і склав близько 242 млн грн за підсумками 12 місяців 2018 року. З них виплати фізичним особам склали понад 178 млн грн.

Задоволеність клієнтів сервісом залишається на високому рівні 92%. «AXA Страхування» – єдина компанія, що використовує Тransparent Customer Feedback, сервіс, що дозволяє відразу після врегулювання оцінити якість послуг компанії по 5-зіркового шкалою. Відгуки з'являються на сайті компанії в режимі реального часу. Адмініструє процес збирання і перевірку відгуків незалежна компанія eKomi «The Feedback Company», європейський лідер в області роботи зі зворотним зв'язком клієнтів.

Андрій Перетяжко, Перший віце-президент «AXA Страхування», зазначає: «Ми успішно почали 2019 рік і плануємо тримати таку високу планку протягом усього року. Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє і абсолютно впевнені, що фінансові й стратегічні цілі 2019 року будуть досягнуті в повному обсязі».

Джерело: AXA Страхування

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела