Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

«АХА Страхування»: приріст зібраних премій на 23% за 10 місяців 2017 року


Изображение 1
13-12-2017

«АХА Страхування» оприлюднила результати діяльності за 10 місяців 2017 року. Загальне зростання обсягу страхових премій склало 23%. У поточному році компанія зібрала близько 1 386 млн грн, що на 258 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

Основну частку портфелю страховика традиційно складає КАСКО (59%), за звітний період було залучено майже 817 млн грн премій, що на 20% більше, ніж у попередньому році. Суттєво зросли обсяги страхування майна – до 175 млн грн, приріст склав 61%. Обсяги продажів полісів добровільного медичного страхування (ДМС) склали 183 млн грн, приріст - 16%. Частки страхування майна та ДМС у портфелі компанії складають по 13%. 

Також на 28% підвищився обсяг страхових премій з туристичного страхування – до 22 млн грн. Компанія продовжує активно розвивати онлайн-продажі цього продукту.

Суттєве зростання демонстрував напрямок агрострахування (+113%, до 8 млн грн), хоча його частка в портфелі все ще невелика. 

«За результатами 10 місяців 2017 року наша компанія продовжує залишатися лідером класичного страхового ринку, - підкреслює Андрій Перетяжко, перший віце-президент «АХА Страхування», - при цьому ми не женемося за обсягами, а демонструємо стабільний та прибутковий ріст у ключових лініях бізнесу. Ми зростаємо не тільки кількісно, а й якісно, першими впроваджуючи на українському ринку інноваційні продукти та сервіси».

Андрій Перетяжко нагадує, що цього року в компанії стартували кілька проектів, які є абсолютно інноваційними не тільки для України, а й для страхового ринку в усьому світі. Зокрема, АХА розпочала глобальний проект TCF – Transparent Customer Feedback (Прозорі відгуки клієнтів). Кожен клієнт «АХА Страхування» по КАСКО та Автоцивілці (пряме врегулювання) може миттєво оцінити якість врегулювання за 5-зірковою шкалою, а всі відгуки в режимі реального часу з'являються на сайті компанії. На сьогодні частка позитивних відгуків складає 92%. 

Крім того, протягом 2017 року компанія впровадила новий продукт зі страхування критичних захворювань «Медицина без меж», розширила можливості придбання продукту КАСКО Smart з телематикою, впровадила сервіс Audasmart для самообслуговування клієнтів під час оцінки збитків в моторному страхуванні. 

«АХА Страхування» активно розвиває сервіси для застрахованих по автоцивілці - зростають обсяги прямого врегулювання (зараз в компанії так отримують виплати близько чверті клієнтів, які мали страховий випадок), нещодавно з’явилася можливість оформлювати електронний європротокол, якою вже скористалися перші 20 клієнтів. 

Виплати у компанії теж зростають, за 10 місяців 2017 року вони склали 665 млн грн, що на 40% більше, ніж за відповідний період минулого року. 

Страхові резерви на 30.09.2017 склали 1 006 млн грн, що в 1,7 разів більше показника на 30.09.2016 (594 млн грн). Фактичний запас платоспроможності складає 459 млн грн, що в 1,6 рази більше нормативного. Статутний капітал на 30.09.2017 склав близько 262 млн грн.

«АХА Страхування» планує й надалі розвивати мультиканальну систему продажів і нарощувати обсяги страхових премій по усіх ключових напрямках. Компанія продовжує працювати над якістю обслуговування і впровадженням інновацій. 

Джерело: АХА Страхування

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела