Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

«АХА Страхування»: приріст зібраних премій на 23% за 10 місяців 2017 року


Изображение 1
13-12-2017

«АХА Страхування» оприлюднила результати діяльності за 10 місяців 2017 року. Загальне зростання обсягу страхових премій склало 23%. У поточному році компанія зібрала близько 1 386 млн грн, що на 258 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

Основну частку портфелю страховика традиційно складає КАСКО (59%), за звітний період було залучено майже 817 млн грн премій, що на 20% більше, ніж у попередньому році. Суттєво зросли обсяги страхування майна – до 175 млн грн, приріст склав 61%. Обсяги продажів полісів добровільного медичного страхування (ДМС) склали 183 млн грн, приріст - 16%. Частки страхування майна та ДМС у портфелі компанії складають по 13%. 

Також на 28% підвищився обсяг страхових премій з туристичного страхування – до 22 млн грн. Компанія продовжує активно розвивати онлайн-продажі цього продукту.

Суттєве зростання демонстрував напрямок агрострахування (+113%, до 8 млн грн), хоча його частка в портфелі все ще невелика. 

«За результатами 10 місяців 2017 року наша компанія продовжує залишатися лідером класичного страхового ринку, - підкреслює Андрій Перетяжко, перший віце-президент «АХА Страхування», - при цьому ми не женемося за обсягами, а демонструємо стабільний та прибутковий ріст у ключових лініях бізнесу. Ми зростаємо не тільки кількісно, а й якісно, першими впроваджуючи на українському ринку інноваційні продукти та сервіси».

Андрій Перетяжко нагадує, що цього року в компанії стартували кілька проектів, які є абсолютно інноваційними не тільки для України, а й для страхового ринку в усьому світі. Зокрема, АХА розпочала глобальний проект TCF – Transparent Customer Feedback (Прозорі відгуки клієнтів). Кожен клієнт «АХА Страхування» по КАСКО та Автоцивілці (пряме врегулювання) може миттєво оцінити якість врегулювання за 5-зірковою шкалою, а всі відгуки в режимі реального часу з'являються на сайті компанії. На сьогодні частка позитивних відгуків складає 92%. 

Крім того, протягом 2017 року компанія впровадила новий продукт зі страхування критичних захворювань «Медицина без меж», розширила можливості придбання продукту КАСКО Smart з телематикою, впровадила сервіс Audasmart для самообслуговування клієнтів під час оцінки збитків в моторному страхуванні. 

«АХА Страхування» активно розвиває сервіси для застрахованих по автоцивілці - зростають обсяги прямого врегулювання (зараз в компанії так отримують виплати близько чверті клієнтів, які мали страховий випадок), нещодавно з’явилася можливість оформлювати електронний європротокол, якою вже скористалися перші 20 клієнтів. 

Виплати у компанії теж зростають, за 10 місяців 2017 року вони склали 665 млн грн, що на 40% більше, ніж за відповідний період минулого року. 

Страхові резерви на 30.09.2017 склали 1 006 млн грн, що в 1,7 разів більше показника на 30.09.2016 (594 млн грн). Фактичний запас платоспроможності складає 459 млн грн, що в 1,6 рази більше нормативного. Статутний капітал на 30.09.2017 склав близько 262 млн грн.

«АХА Страхування» планує й надалі розвивати мультиканальну систему продажів і нарощувати обсяги страхових премій по усіх ключових напрямках. Компанія продовжує працювати над якістю обслуговування і впровадженням інновацій. 

Джерело: АХА Страхування

Экспертное мнение

Наши продукты и услуги высоко оцениваются Наши продукты и услуги высоко оцениваются
Алексей ПУЗНЯК, вице-президент, директор по развитию розничного бизнеса Альфа-Банка Украина и Укрсоцбанка ... Далее
Доверие клиентов – прежде всего Доверие клиентов – прежде всего
Алексей БЕРОВ, заместитель Председателя Правления АО ТАСКОМБАНК Являясь универсальным банком,... Далее
Тренд на снижение ставок может продолжиться Тренд на снижение ставок может продолжиться
Константин КОШЕЛЕНКО , заместитель Председателя правления Forward Bank Тренд 2017 года стабильное снижение... Далее
Мы серьезно нацелены на развитие инновационных сервисов Мы серьезно нацелены на развитие инновационных сервисов
Алексей ПУЗНЯК, директор по развитию розничного бизнеса Альфа-Банка Украина Мы довольны результатами второго... Далее
Доверие клиентов — залог нашего активного роста Доверие клиентов — залог нашего активного роста
Алексей БЕРОВ, Заместитель Председателя Правления АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК продолжает динамично... Далее
Дистанционные каналы позволяют клиенту получить более высокий доход Дистанционные каналы позволяют клиенту получить более высокий доход
Константин КОШЕЛЕНКО , заместитель председателя правления Forward Bank Forward Bank активно развивает... Далее

Архив раздела