Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Попит населення на депозити продовжує зростати


Изображение 1
13-12-2021

Артур МУРАВИЦЬКИЙ, Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ

У довгостроковій перспективі тенденція підвищення відсотків за депозитами у національній валюті, на наш погляд, збережеться. На сьогоднішній день ми бачимо на ринку низку передумов, які диктують продовження цього тренду. Зокрема, на розмір прибутковості депозитів вже на початку наступного року може вплинути перегляд облікової ставки НБУ. Якщо регулятор продовжить політику її підвищення, банки також відреагують підвищенням ставок за вкладами. Значних змін у першому кварталі 2022 року ми не очікуємо, ставки зростуть щонайбільше на 0,5–1% річних. А ось прибутковість валютних вкладів найближчим часом залишиться стабільною. Це пов'язано з низькою потребою банків у валютних ресурсах і стабільних обсягах кредитування бізнесу у валюті.

Окрім цього, очікується затвердження закону про збільшення розміру гарантованої виплати з 200 тисяч гривень до 400 тисяч гривень, що безумовно сприятиме зростанню довіри населення до банківської системи та, як наслідок, підвищенню обсягів депозитів у банках.

За даними НБУ, попит населення на депозити у національній валюті продовжує зростати. За підсумками третього кварталу депозитний портфель ТАСКОМБАНКУ значно зріс та перевищив 8 млрд грн. За нашими оцінками, середній чек вкладів у ТАСКОМБАНКУ становить 100–120 тис гривень. Наші клієнти віддають перевагу гривневим вкладам терміном на 12 місяців, адже вони дозволяють зафіксувати максимальну прибутковість протягом наступного року. Зараз ми пропонуємо Акційний вклад із прибутковістю 11% річних на рік, який передбачає отримання відсотків двічі на місяць та можливість поповнення.

Экспертное мнение

Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Зважаючи на темпи росту кредитування та... Далее
Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів
Олена ДМІТРІЄВА , Перший заступник Голови Правління АТ КБ ГЛОБУС Для Глобус Банку... Далее
Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн» Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн»
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank На мій погляд, у першому кварталі 2022 року... Далее
Попит населення на депозити продовжує зростати Попит населення на депозити продовжує зростати
Артур МУРАВИЦЬКИЙ , Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ У довгостроковій перспективі тенденція... Далее
Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки
Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку За перше півріччя 2021 року депозитний... Далее
Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62% Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62%
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank За підсумками 1-го півріччя 2021 року банку вдалося в повній... Далее

Архив раздела