Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ставки по гривні будуть залежати від ліквідності в банках


Изображение 1
07-06-2021

Семен БАБАЄВ, Заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу (фото Financial Club)

 

За підсумками 1-го кварталу 2021 року депозитний портфель нашого банку зріс на 10%. Ми вважаємо, що виповнили план в цьому напрямку. Ми досягли таких результатів завдяки тому, що ставки за гривневими депозитами вже дуже низькі і для клієнтів на перший план виходить збереження своїх коштів. Ми, як частина міжнародної фінансової групи Intesa Sanpaolo, надійно захищаємо кошти наших клієнтів. Також наш банк входимо до Фонду гарантування вкладів.

Наразі, банки намагаються реалізувати усі пасивні продукти, такі як депозити в мобільному додатку та розробляють різноманітні можливості зручних накопичень для клієнтів. Щодо валютних ставок, то зараз вони знаходяться на мінімальному рівні. Ми не вважаємо що ставки по валюті будуть зростати. Навпаки ми бачимо, що банки впроваджують додаткові комісійні при супроводі валютних рахунків. Відносно ставок по гривні вони будуть залежать від ліквідності в банках. Зараз надлишок ліквідності тому істотних коливань по ставкам депозитів в національній валюті не буде.

У період карантинних обмежень наш банк активно розвивав цифрові технології. З квітня місяця клієнти ПРАВЕКС БАНКу можуть без додаткових підписів та відвідування відділення відправити гроші в банк безкоштовно через додаток PRAVEX ONLINE на свій накопичувальний рахунок, на якому нараховується відсоткова ставка від 4 до 9% до кінця червня місяця. Цей рахунок доступний клієнту 24/7 з безкоштовним зняттям та поповненням. Зараз ми проводимо тестування функції онлайн відкриття депозитного рахунку. Плануємо запустити цю послугу в наступному місяці. Ми плануємо надавати підвищену відсоткову ставку клієнтам, які будуть відкривати депозити через онлайн застосунок банку.

Экспертное мнение

Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Зважаючи на темпи росту кредитування та... Далее
Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів
Олена ДМІТРІЄВА , Перший заступник Голови Правління АТ КБ ГЛОБУС Для Глобус Банку... Далее
Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн» Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн»
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank На мій погляд, у першому кварталі 2022 року... Далее
Попит населення на депозити продовжує зростати Попит населення на депозити продовжує зростати
Артур МУРАВИЦЬКИЙ , Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ У довгостроковій перспективі тенденція... Далее
Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки
Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку За перше півріччя 2021 року депозитний... Далее
Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62% Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62%
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank За підсумками 1-го півріччя 2021 року банку вдалося в повній... Далее

Архив раздела