Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Восени плануємо запустити повноцінну віддалену ідентифікацію клієнта з використанням додатку Дія


Изображение 1
26-09-2022

Єжи Яцек ШУГАЄВ, Голова Правління АТ «КРЕДОБАНК»

— Війна суттєво вплинула на термін депозитних вкладів. Невизначеність та хитка ситуація в країні спонукала людей обирати здебільшого короткотермінові вклади. Нині в Кредобанку найбільша частка – це депозити терміном на три-шість місяців. Водночас клієнти розміщували депозити як у гривні, так і в іноземній валюті.

Початок повномасштабної війни приніс нам значне збільшення зацікавленості клієнтів не тільки короткостроковими депозитами, а й відкриттям поточних рахунків у гривні та іноземних валютах — насамперед в доларах США. Це зумовлено тим, що клієнти намагаються мінімізувати ризики втрати коштів, що зберігаються поза банківською системою, та збереженням довіри до банків, які повноцінно працюють під час війни.

Ми спостерігали зацікавлення платіжними картками, які почали відкривати все більше клієнтів. Для того, щоб задовольнити цей попит, Кредобанк запровадив можливість для діючих клієнтів відкривати без візиту до відділення цифрові віртуальні картки, які можна використовувати в гаманцях Apple Pay та Google Pay, а також розраховуватися ними у мережі Інтернет.

У першому півріччі 2022 року популярними серед населення були також вклади на вимогу на кшталт депозиту «Кишеня», які дають можливість вільного зняття коштів у будь-який час без втрати відсотків.

Сьогодні серед депозитних та комплексних продуктів і програм наш банк готовий запропонувати вкладникам, насамперед, швидкі перекази в Україну в польських злотих та євро, цікаві відсоткові ставки на пакет «Кишеня» та привабливі курси обміну валюти — усе це працює в рамках нашої пакетної пропозиції «Правильна».

Восени ми плануємо запустити повноцінну віддалену ідентифікацію клієнта з використанням додатку «Дія», за допомогою якої можна буде відкривати рахунки та отримувати цифрові платіжні картки без візиту до відділень банку. Також плануємо запровадити нову зручнішу версію онлайн-банкінгу для підприємств. Окрім того ми продовжуємо цифровізацію наших кредитних процесів, яка дозволить швидше та точніше ухвалювати рішення про надання кредитів.

Що стосується соціальної відповідальності, то за 8 місяців 2022 року Кредобанк сплатив податків, зборів та обов’язкових платежів на загальну суму понад 244,8 мільйона гривень включно з податком на доходи фізичних осіб. Окрім того, банк скерував майже 5 мільйонів гривень на реалізацію соціальних та благодійних проектів, пов’язаних з допомогою постраждалим від війни. Зокрема, Кредобанк закуповував медикаменти та продукти харчування для лікарень у зонах активних бойових дій, забезпечив евакуацію до Львова та до Польщі понад 700 осіб, облаштував притулок для короткочасного перебування вимушено переміщених осіб у Львові та допоміг реалізувати ініціативу «Сміливість бути поруч», у рамках якої було забезпечено шкільним приладдям понад 1000 першокласників з родин внутрішньо переміщених осіб, що переїхали на захід України.

Экспертное мнение

Восени плануємо запустити повноцінну віддалену ідентифікацію клієнта з використанням додатку Дія Восени плануємо запустити повноцінну віддалену ідентифікацію клієнта з використанням додатку Дія
Єжи Яцек ШУГАЄВ, Голова Правління АТ КРЕДОБАНК Війна суттєво вплинула на термін депозитних вкладів.... Далее
Всупереч війні Банк поступово повертається до проектів розвитку Всупереч війні Банк поступово повертається до проектів розвитку
Андрій ГРІГЕЛЬ , Голова Правління АТ РАДАБАНК До війни ми мали сталі темпи розвитку... Далее
Кредобанк адаптував депозитну лінійку до вимог воєнного часу Кредобанк адаптував депозитну лінійку до вимог воєнного часу
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Рішення про різке підвищення облікової ставки з... Далее
Не слід очікувати на стрімке зростання ставок за депозитами Не слід очікувати на стрімке зростання ставок за депозитами
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління Forward Bank Підвищення облікової ставки НБУ має на меті як... Далее
Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Зважаючи на темпи росту кредитування та... Далее
Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів
Олена ДМІТРІЄВА , Перший заступник Голови Правління АТ КБ ГЛОБУС Для Глобус Банку... Далее

Архив раздела