Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів


Изображение 1
13-12-2021

Олена ДМІТРІЄВА, Перший заступник Голови Правління АТ «КБ «ГЛОБУС»

 Для Глобус Банку 2021 рік був дуже вдалим. За 11 місяців депозитний портфель населення зріс на 32,5% і досяг позначки в 1,16 млрд грн. Банк практично подвоїв портфель в іноземній валюті, а депозити в гривні зросли на 26%. При цьому результати по приросту депозитного портфеля у поточному році перевищили на 372 млн грн аналогічні результати торішнього періоду, що свідчить про підвищення інтересу до депозитних продуктів Банку.

Найбільш популярним депозитним продуктом був депозит в національній валюті зі строком розміщення на 2 роки. Саме на нього ми пропонували найвигідніші умови. Майже 80% всіх нових вкладів у 2021 році було оформлено на строк від 1 року.

Щодо прогнозів на наступний рік, то думаю, що 1 квартал традиційно буде спокійним і великої активності клієнтів та банків на ринку залучення депозитів не буде. Наші базові очікування передбачають збереження поточного рівня процентних ставок та інших умов залучення коштів у населення на початку 2022 року.

Як завжди, облікова ставка НБУ матиме певний вплив на зміну процентних ставок по депозитам. Її зміна задає та підтверджує певні тренди, які сформувались на ринку. Спираючись на неї банки корегують власну політику залучення коштів.

На сьогодні при роботі з депозитами Банк концентрує свою увагу на оптимізації клієнтського досвіду та підвищенні якості обслуговування клієнтів. Саме в рамках даної концепції наприкінці цього року Банк планує запустили абсолютно новий мобільний додаток, який дозволить клієнту без зайвих зусиль дистанційно відкривати та поповнювати власний депозит.

Экспертное мнение

Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Зважаючи на темпи росту кредитування та... Далее
Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів
Олена ДМІТРІЄВА , Перший заступник Голови Правління АТ КБ ГЛОБУС Для Глобус Банку... Далее
Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн» Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн»
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank На мій погляд, у першому кварталі 2022 року... Далее
Попит населення на депозити продовжує зростати Попит населення на депозити продовжує зростати
Артур МУРАВИЦЬКИЙ , Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ У довгостроковій перспективі тенденція... Далее
Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки
Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку За перше півріччя 2021 року депозитний... Далее
Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62% Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62%
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank За підсумками 1-го півріччя 2021 року банку вдалося в повній... Далее

Архив раздела