Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Наші депозити надійні


Изображение 1
11-06-2018

Олена ДМІТРІЄВА, заступник Голови Правління Глобус Банку: — Глобус Банк є активним гравцем на ринку депозитів. У 2018 році залишки на рахунках фізичних осіб збільшились на 10% та перевищили 1 млрд. грн. Стратегія активного залучення депозитів тісно пов’язана з динамічно зростаючим кредитним портфелем банку. При цьому орієнтація на кредитування фізичних осіб та малий і середній бізнес забезпечує його якість та диверсифікацію. Банк відмовився від універсальності та зосередився на таких перспективних напрямках діяльності: 

1. Іпотечне кредитування — напрямок, який тільки починає відроджуватись після довгої паузи. Глобус Банк є беззаперечним лідером в сегменті кредитування первинного житла. Потреба у власній домівці є базовою для українців. Ми працюємо з найбільшими українськими забудовниками і надаємо кредити на купівлю житла більш ніж у 100 акредитованих житлових комплексах по всій країні. Для мінімізації ризиків при акредитації банк враховує фінансовий стан забудовника, наявність всіх дозвільних документів, динаміку будівництва, репутацію забудовника. Серед основних партнерів: Корпорація «УкрБуд», «Київміськбуд», Трест «Житлобуд-1» (Харків), ТОВ «К.А.Н. ДЕВЕЛОПМЕНТ», компанія «Омокс», ТОВ «ДБК «ФУНДАМЕНТ», БК «Perfect Group», ТОВ «ІБК «ОБРІЙ», ТОВ «РОЯЛ ХАУЗ ГРУП», ПАТ «СУМБУД» та інші.

У травні цього року ми також почали працювати на вторинному ринку житла за кредитною програмою Державної іпотечної установи.

2. Автокредитування — динамічний напрямок кредитування з якісною клієнтською базою та високою конкуренцією. За підсумками 2017 р. Глобус Банк — 2-й на ринку. Ми працюємо з більш ніж 400 автосалонами, зокрема з компаніями «УкрАвто», «АІС», «Єврокар», «Богдан», дилерською мережею НІКО. Реалізовано імпортерські програми кредитування на купівлю нових авто RAVON та Hyundai Finance. У 2018 році ми розпочали кредитувати придбання автомобілів з пробігом.

3. Кредитування підприємств малого та середнього бізнесу — напрямок, який був недооцінений банками до кризи 2014 р., а зараз показує високі темпи зростання. Ми надаємо перевагу цільовим кредитам на купівлю транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, обладнання. Результат реалізації нашої стратегії — якісний кредитний портфель та збільшення кількості задоволених клієнтів, які здійснюють свої мрії.

 

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела