Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Наші депозити надійні


Изображение 1
11-06-2018

Олена ДМІТРІЄВА, заступник Голови Правління Глобус Банку: — Глобус Банк є активним гравцем на ринку депозитів. У 2018 році залишки на рахунках фізичних осіб збільшились на 10% та перевищили 1 млрд. грн. Стратегія активного залучення депозитів тісно пов’язана з динамічно зростаючим кредитним портфелем банку. При цьому орієнтація на кредитування фізичних осіб та малий і середній бізнес забезпечує його якість та диверсифікацію. Банк відмовився від універсальності та зосередився на таких перспективних напрямках діяльності: 

1. Іпотечне кредитування — напрямок, який тільки починає відроджуватись після довгої паузи. Глобус Банк є беззаперечним лідером в сегменті кредитування первинного житла. Потреба у власній домівці є базовою для українців. Ми працюємо з найбільшими українськими забудовниками і надаємо кредити на купівлю житла більш ніж у 100 акредитованих житлових комплексах по всій країні. Для мінімізації ризиків при акредитації банк враховує фінансовий стан забудовника, наявність всіх дозвільних документів, динаміку будівництва, репутацію забудовника. Серед основних партнерів: Корпорація «УкрБуд», «Київміськбуд», Трест «Житлобуд-1» (Харків), ТОВ «К.А.Н. ДЕВЕЛОПМЕНТ», компанія «Омокс», ТОВ «ДБК «ФУНДАМЕНТ», БК «Perfect Group», ТОВ «ІБК «ОБРІЙ», ТОВ «РОЯЛ ХАУЗ ГРУП», ПАТ «СУМБУД» та інші.

У травні цього року ми також почали працювати на вторинному ринку житла за кредитною програмою Державної іпотечної установи.

2. Автокредитування — динамічний напрямок кредитування з якісною клієнтською базою та високою конкуренцією. За підсумками 2017 р. Глобус Банк — 2-й на ринку. Ми працюємо з більш ніж 400 автосалонами, зокрема з компаніями «УкрАвто», «АІС», «Єврокар», «Богдан», дилерською мережею НІКО. Реалізовано імпортерські програми кредитування на купівлю нових авто RAVON та Hyundai Finance. У 2018 році ми розпочали кредитувати придбання автомобілів з пробігом.

3. Кредитування підприємств малого та середнього бізнесу — напрямок, який був недооцінений банками до кризи 2014 р., а зараз показує високі темпи зростання. Ми надаємо перевагу цільовим кредитам на купівлю транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, обладнання. Результат реалізації нашої стратегії — якісний кредитний портфель та збільшення кількості задоволених клієнтів, які здійснюють свої мрії.

 

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела