Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів


Изображение 1
15-06-2020

Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ

 — Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із залучення депозитів фізичних осіб у 1-му кварталі 2020-го року ми оцінюємо на відмінно. Попри те, що більша частина березня вже фактично була карантинною, за перші три місяці 2020-го року Банк наростив обсяг залишків коштів на депозитних рахунках фізичних осіб на 62 млн. грн. або 6,5%. Такий приріст забезпечило виключно збільшення портфеля коштів клієнтів у національній валюті, що відповідає стратегічному вибору банку. З початку запровадження карантинних обмежень відбулося поступове сповільнення приросту коштів на депозитних рахунках, але завдяки виваженій роботі з клієнтами Банку вдалося не допустити втрати депозитного портфеля. 

Другий квартал 2020 року проходить повністю під впливом карантинних обмежень, що матиме суттєвий вплив на діяльність банків. Усі банки в першу чергу концентруються на роботі з власними клієнтами, оскільки через обмеження пересування залучати нових доволі складно. При цьому після проходження піку карантину тренд на зниження відсоткових ставок за депозитам відновиться. За нашими прогнозами, при позитивному розвитку ситуації до кінця 2-го кварталу можливе падіння відсоткових ставок за гривневими депозитами ще на 0,5-1%. Ставки у валюті, ймовірно, залишаться без змін, адже більшість банків вже й без того пропонує клієнтам ставки до 1% річних.

Як соціально відповідальна установа, під час епідемії ГЛОБУС БАНК дбає про клієнтів і власних співробітників. По-перше, ми запровадили акцію «Здорові можливості». Вона надає можливість усім клієнтам у період карантину автоматично пролонгувати свій депозит без відвідування банківського відділення, щоб зайвий раз не наражати на небезпеку своє здоров'я. Після його завершення клієнт при бажанні протягом місяця матиме можливість достроково розірвати депозит без будь-яких обмежень або штрафів з боку банку.

По-друге, ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів власним клієнтам, яка особливо зарекомендувала себе у карантинні часи.

Також ГЛОБУС БАНК активно розвиває дистанційні канали обслуговування клієнтів. Ми вже тестуємо новий мобільний додаток Банку, який дозволить клієнтам самостійно відкривати депозитні рахунки та легко керувати ними без відвідування відділення Банку.

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела