Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки


Изображение 1
13-09-2021

Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку

За перше півріччя 2021 року депозитний портфель Глобус Банку збільшився на 90 млн. грн, що відповідало приросту в 7,7%. Результат банку з приросту коштів населення більш ніж утричі кращий за середньоринковий показник за аналогічний період часу, що підтверджує ефективність роботи банку на даному ринку. Пріоритетом роботи банку на даному ринку є постійне підвищення рівня сервісу та якості послуг, що дозволило досягти суттєвих результатів — кожен 4 клієнт розміщує в банку 2 та більше вкладів.

З середини літа Національний банк України підвищив облікову ставку та анонсував подальше її зростання, як реакцію на посилення інфляційних процесів в країні, що, в свою чергу, призупинило тренд першого півріччя зі зменшення процентних ставок за депозитами фізичних осіб. На друге півріччя ми прогнозуємо незначне підвищення процентних ставок за депозитами в національній валюті, що буде реакцією банків на інфляційні процеси.

У 1-му півріччі 2021-го року попит на строкові депозити був досить суттєвим, що підтверджують цифри приросту портфелю. При цьому Глобус Банк спостерігав певну міграцію клієнтів, які в умовах тренду на зниження процентних ставок шукали найбільш ефективну пропозицію на ринку. Найближчий квартал принесе клієнтам кращі пропозиції щодо відсоткових ставок та дозволить розмістити кошти на вигідніших умовах порівняно з пропозиціями банків у першій половині року.

Депозити за своєю суттю є доволі консервативним продуктом, тому банк концентрується на його простоті та доступності і працює над розширенням каналів доступу клієнта до депозитної складової. У рамках реалізації даної політики банк не планує розширювати кількість існуючих депозитних продуктів або змінювати їх наповнення, але найближчим часом всім клієнтам банку стане доступним новий мобільний застосунок Глобус Банку. Він дозволить у «2 кліки» відкривати нові та поповнювати існуючі депозити, що зробить досвід співпраці клієнтів з банку ще позитивнішим.

Экспертное мнение

Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Зважаючи на темпи росту кредитування та... Далее
Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів
Олена ДМІТРІЄВА , Перший заступник Голови Правління АТ КБ ГЛОБУС Для Глобус Банку... Далее
Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн» Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн»
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank На мій погляд, у першому кварталі 2022 року... Далее
Попит населення на депозити продовжує зростати Попит населення на депозити продовжує зростати
Артур МУРАВИЦЬКИЙ , Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ У довгостроковій перспективі тенденція... Далее
Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки
Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку За перше півріччя 2021 року депозитний... Далее
Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62% Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62%
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank За підсумками 1-го півріччя 2021 року банку вдалося в повній... Далее

Архив раздела