Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

У Глобус Банку темп приросту коштів випереджає середньоринковий у 6 разів


Изображение 1
07-06-2021

Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку

 — Підсумок роботи Глобус Банку із залучення депозитів у населення протягом першого кварталу 2021 року можна вважати дуже позитивним, оскільки ми збільшили власну ресурсну базу на 5,9% (70 млн. грн.) до 1,26 млрд. грн. Окремо відзначимо, що при цьому приріст коштів у нашому банку в 6 разів перевищував середньоринковий показник, оскільки в цей період обсяг коштів фізичних осіб в банківській системі України збільшився лише на 0,89%.

Зважаючи на зміну тренду зі зменшення облікової ставки НБУ, всі банки вже практично повністю вичерпали можливості зі зниження процентних ставок, а окремі установи на тлі зростання інфляційних процесів в країні вже починають підвищувати їх за окремими продуктами. Наразі такі рішення не мають масового характеру, однак це є сигналом для клієнтів, що тенденції змінилися і попереду на них може чекати підвищення дохідності депозитних продуктів. Дані зміни не будуть значними, однак уже до кінця 2-го кварталу клієнти зможуть отримати більш щедрі пропозиції від окремих банків, які підвищать ставки в національній валюті на 0,5–1%. Депозити в іноземній валюті продовжать випадати із фокусу банків, тому ставки за ними залишаться на поточному рівні.

У цілому депозитні продукти можна віднести до класичних банківських продуктів, при аналізі яких клієнт обирає прийнятний рівень дохідності у прив’язці до банківського бренду. При цьому депозитний продукт має бути максимально зрозумілим клієнту, без жодних складних умов. У зв'язку з цим Глобус Банк не планує впроваджувати нові депозитні продукти, адже існуючі повністю відповідають запитам та побажанням клієнтів, що підтверджується досягнутими результатами у першому кварталі 2021 року. Водночас Глобус Банк продовжить концентрувати свої зусилля на покращенні клієнтського досвіду, впровадженню сервісу з відкриття депозитів в режимі он-лайн тощо. Це подобається клієнтам і зручно для обох сторін. 

Экспертное мнение

Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Зважаючи на темпи росту кредитування та... Далее
Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів
Олена ДМІТРІЄВА , Перший заступник Голови Правління АТ КБ ГЛОБУС Для Глобус Банку... Далее
Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн» Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн»
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank На мій погляд, у першому кварталі 2022 року... Далее
Попит населення на депозити продовжує зростати Попит населення на депозити продовжує зростати
Артур МУРАВИЦЬКИЙ , Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ У довгостроковій перспективі тенденція... Далее
Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки
Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку За перше півріччя 2021 року депозитний... Далее
Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62% Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62%
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank За підсумками 1-го півріччя 2021 року банку вдалося в повній... Далее

Архив раздела