Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн»


Изображение 1
13-12-2021

Андрій ПРУСОВ, заступник голови правління Forward Bank

На мій погляд, у першому кварталі 2022 року відбудеться зниження процентних ставок по депозитах у гривні — у середньому від 0,5 до 1,0 процентних пунктів. Це пов’язано з закінченням акційних передноворічних пропозицій банків за депозитами, які передбачають підвищені розміри ставок.

Що стосується депозитів в іноземній валюті, розміри процентних ставок по них залишаться практично на незмінному рівні, адже вони вже досягли свого мінімуму.

Монетарна політика НБУ щодо зміни облікової ставки мала значний вплив на розміри процентних ставок у 2019–2020 роках під час її стрімкого зниження. Наразі немає передумов для суттєвої зміни облікової ставки у першому кварталі 2022 року, відповідно, й її впливу на розміри процентних ставок по депозитах для населення.

Цього року попит населення на строкові депозити банку залишився на незмінно високому рівні, навіть при поступовому зниженні розміру процентних ставок та періодичних епідеміологічних локдаунах. Це зумовлено високим рівнем довіри та лояльності клієнтів до банку, а також різноманітністю депозитних програм та можливістю дистанційного розміщення вкладів за допомогою інтернет-банку Forward online.

Найкращою пропозицією серед депозитних продуктів у цьому році є вклад за продуктом «Онлайн» у гривні, доларах США та євро зі строком розміщення від 14 до 734 днів. Його основні переваги — це високій дохід із щомісячною виплатою відсотків, можливість поповнення та підвищена процентна ставка відносно ставок за депозитами, що пропонуються до оформлення у відділеннях. Завдяки цьому понад 80% вкладників банку скористалися цією послугою. Депозит «Онлайн» передбачає дистанційне оформлення як з поточних рахунків та карт, відкритих у банку, так і з карт інших банків України за допомогою Forward Оnline.

У наступному році банк, перед усім, буде розвивати та покращувати сервіс та умови дистанційного розміщення депозитів. Наприклад, вже зараз кожен українець, завдяки нашому сервісу відеоідентифікації та електронному підпису документів, має змогу без жодного візиту в банку оформити віртуальну картку, за допомогою якої дистанційно обрати та оформити депозит у Forward Оnline.

Экспертное мнение

Восени плануємо запустити повноцінну віддалену ідентифікацію клієнта з використанням додатку Дія Восени плануємо запустити повноцінну віддалену ідентифікацію клієнта з використанням додатку Дія
Єжи Яцек ШУГАЄВ, Голова Правління АТ КРЕДОБАНК Війна суттєво вплинула на термін депозитних вкладів.... Далее
Всупереч війні Банк поступово повертається до проектів розвитку Всупереч війні Банк поступово повертається до проектів розвитку
Андрій ГРІГЕЛЬ , Голова Правління АТ РАДАБАНК До війни ми мали сталі темпи розвитку... Далее
Кредобанк адаптував депозитну лінійку до вимог воєнного часу Кредобанк адаптував депозитну лінійку до вимог воєнного часу
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Рішення про різке підвищення облікової ставки з... Далее
Не слід очікувати на стрімке зростання ставок за депозитами Не слід очікувати на стрімке зростання ставок за депозитами
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління Forward Bank Підвищення облікової ставки НБУ має на меті як... Далее
Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Зважаючи на темпи росту кредитування та... Далее
Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів
Олена ДМІТРІЄВА , Перший заступник Голови Правління АТ КБ ГЛОБУС Для Глобус Банку... Далее

Архив раздела