Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Частка розміщення вкладів у Forward Online суттєво зросла


Изображение 1
29-03-2021

Андрій ПРУСОВ, заступник голови правління Forward Bank

— Протягом минулого року залучення вкладів збільшилося на 10%, не зважаючи на зниження ставок у гривні вдвічі з 16% до 8%. При цьому середній термін розміщення депозитів у гривні перевищив 12 місяців, а в доларах тримався на рівні 8-ми місяців.

Депозитні ставки досягли нижньої межі наприкінці 2020 року. Для підвищення ставок за депозитами наразі немає підстав.

З урахуванням збільшення прогнозу інфляції на 2021 рік, пропозиції банків залишаться на теперішньому рівні. Як і в 2020 році, вкладники будуть надавати перевагу заощадженням у національній валюті через більш високу прибутковість.

Стосовно валютних коштів — клієнти будуть більше зберігати на поточних та карткових рахунках, зважаючи на те, що ставки за депозитами в валюті наближаються до нульової позначки.

Частка розміщення вкладів у мобільному та Інтернет-банку збільшилась за рік з 31% до 77%. Стрибок відбувся в березні минулого року під час першого локдауну. Зважаючи на ситуацію з коронавірусом та, перед усім, піклуючись про здоров’я громадян, ми запропонували клієнтам утриматися від відвідування відділень, натомість скористатися Forward Online та, не виходячи з дому, дистанційно розміщувати, поповнювати та пролонгувати депозити. Також через Інтернет-банкінг існуючий клієнт може замовити кредитну карту і отримати її кур’єром.

До того ж, банк запропонував депозитний продукт «Онлайн» та додатковий відсоток лояльності за вкладами в гривні, що розміщувалися через електронні канали.

Після відміни карантинних обмежень процент лояльності зменшився до 0,5%, проте клієнти продовжують користуватися мобільним додатком через зручність та економію часу. Подальше збільшення частки розміщення депозитів в електронному каналі буде більш поступовим, адже є клієнти похилого віку, які віддають перевагу живому спілкуванню зі спеціалістами банку у відділеннях.

Экспертное мнение

Частка розміщення вкладів у Forward Online суттєво зросла Частка розміщення вкладів у Forward Online суттєво зросла
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank Протягом минулого року залучення вкладів... Далее
Ми очікуємо на незначне підвищення ставок Ми очікуємо на незначне підвищення ставок
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку У 2020 році Глобус Банк... Далее
Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее

Архив раздела