Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62%


Изображение 1
13-09-2021

Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank

За підсумками 1-го півріччя 2021 року банку вдалося в повній мірі, за рахунок зростання обсягу портфеля коштів від населення, забезпечити фондування запланованого обсягу кредитування. Загалом пасивний портфель банку зріс на 1,62%.

Прогнозуємо восени зростання розмірів процентних ставок по депозитах у гривні в середньому від 0,5 до 1,0 процентного пункту, що зумовлено, з одного боку, поступовим зростанням облікової ставки НБУ та прогнозами щодо її подальшого підвищення, а з іншого — початком сезону збільшення попиту населення на кредити і необхідністю банків залучати більші обсяги коштів населення для забезпечення фондування кредитного портфеля. Стосовно депозитів в іноземній валюті — розміри процентних ставок по них у більшості банків вже досягли свого мінімуму та залишаться без змін.

З початку року облікова ставка НБУ зросла вже на 2 відсоткові пункти. Ймовірно, що на наступному засіданні НБУ буде прийнято рішення щодо подальшого збільшення розміру облікової ставки (орієнтовно, на 0,5 відсоткових пункти), що зумовлено погіршенням інфляційних очікувань (поточний рівень інфляції перевищує прогнозне значення).

Попит населення на депозити банку в 1-му півріччі поточного року залишився на незмінному рівні відносно попередніх періодів. При цьому більшість клієнтів віддавали перевагу розміщенню депозитів у гривні на рік (більше 60% від загального обсягу розміщення). Проте слід зазначити зниження попиту клієнтів на довгострокові депозити (понад рік), частка яких зменшилася з початку 2021 року до 1% від загального обсягу розміщення. У наступному кварталі ми не очікуємо суттєвих змін щодо попиту населення на депозити — клієнти, як і зараз, віддаватимуть перевагу розміщенню депозитів у гривні на строк 12 місяців.

Forward Bank, окрім привабливих умов розміщення коштів на депозитах, пропонує вкладникам широкий вибір продуктів та послуг:

·         кредитні картки на базі міжнародних платіжних систем Visa та MаsterCard з кредитним лімітом до 100 тис. грн, безкоштовним обслуговуванням, пільговим періодом до 90 днів, кешбеком до 10%, підвищеним процентом на залишок власних коштів на рахунку, можливістю підключення до сервісів безконтактних платежів Google та Apple Pay;

·         кредити готівкою на суму до 100 тис. грн на строк до 48 місяців та можливістю доставки кур’єром додому;

·         дебетні картки на базі міжнародних платіжних систем Visa та MаsterCard зі значним процентом на залишок коштів на рахунку, можливістю безкоштовного зняття коштів з картки та поповненням;

·         широкий вибір програм страхування майна, життя та здоров'я;

·         високотехнологічний інтернет-банкінг та мобільний додаток Forward Online.

Экспертное мнение

Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Зважаючи на темпи росту кредитування та... Далее
Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів
Олена ДМІТРІЄВА , Перший заступник Голови Правління АТ КБ ГЛОБУС Для Глобус Банку... Далее
Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн» Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн»
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank На мій погляд, у першому кварталі 2022 року... Далее
Попит населення на депозити продовжує зростати Попит населення на депозити продовжує зростати
Артур МУРАВИЦЬКИЙ , Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ У довгостроковій перспективі тенденція... Далее
Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки
Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку За перше півріччя 2021 року депозитний... Далее
Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62% Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62%
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank За підсумками 1-го півріччя 2021 року банку вдалося в повній... Далее

Архив раздела