Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Тенденція зниження ставок за депозитами сповільнюється


Изображение 1
07-06-2021

Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank

За підсумками 1 кварталу 2021 року банку вдалося повністю виконати запланований показник щодо зростання обсягу депозитного портфеля. Водночас, з початку року в банку спостерігається збільшення майже на 20% середньої суми розміщених депозитів та зростання популярності розміщення депозитів терміном на 1 рік (наразі, більше 70% вкладників віддають перевагу розміщенню коштів на зазначений термін), що говорить про збільшення довіри клієнтів до банку.

Безумовно, карантинні обмеження мали вплив на залучення коштів клієнтів по банківській системі в цілому. Проте Forward Bank вдалося досягти запланованого обсягу зростання депозитного портфеля завдяки можливості віддаленого оформлення продуктів клієнтами. Клієнти можуть розміщувати депозити за допомогою Forward Online, як із рахунків, відкритих у нашому банку, так і з рахунків, відкритих в інших банках, а також дистанційного оформлювати дебетові картки КОКО КАРД.

Тенденція ринку до зниження ставок за депозитами вже поступово сповільнюється, та, скоріш за все, до кінця першого півріччя 2021 року, розміри процентних ставок за депозитами в гривні по банківській системі майже не змінюватимуться. Найближчим орієнтиром, що може вплинути на зміни банками ставок в гривні — є наступне засідання Правління Національного банку України щодо перегляду рівня облікової ставки, яке відбудеться в середині червня. Що стосується розмірів ставок за депозитами в іноземній валюті, то вони вже досягли свого мінімуму та залишаться на цьому рівні.

Ми пропонуємо широкий спектр депозитних продуктів на будь-який смак. Клієнти мають можливість розміщувати депозити як в гривні, так і в доларах США чи євро на термін від 14 днів до 2-ох років. Разом з тим, розміщення депозитів можливе як безпосередньо у відділеннях банку, так і дистанційно через інтернет і мобільний банк Forward Online.

На додаток, розміщуючи депозити дистанційно, клієнти отримують підвищену ставку відносно розмірів ставок за депозитами у відділеннях банку та можуть розміщувати депозити як з рахунків Forward Bank, так і з карткових рахунків, відкритих в інших банках. Окрім розміщення коштів на депозитах, ми також пропонуємо можливість оформлення дебетової платіжної картки КОКО КАРД, яка має підвищений відсоток на залишок, вільний доступ до коштів у будь-який час, безкоштовне поповнення через каси, банкомати банку або, навіть, з карт інших банків з допомогою Forward Online та безкоштовне зняття і переказ коштів з картки.

Экспертное мнение

Кредобанк адаптував депозитну лінійку до вимог воєнного часу Кредобанк адаптував депозитну лінійку до вимог воєнного часу
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Рішення про різке підвищення облікової ставки з... Далее
Не слід очікувати на стрімке зростання ставок за депозитами Не слід очікувати на стрімке зростання ставок за депозитами
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління Forward Bank Підвищення облікової ставки НБУ має на меті як... Далее
Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Зважаючи на темпи росту кредитування та... Далее
Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів
Олена ДМІТРІЄВА , Перший заступник Голови Правління АТ КБ ГЛОБУС Для Глобус Банку... Далее
Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн» Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн»
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank На мій погляд, у першому кварталі 2022 року... Далее
Попит населення на депозити продовжує зростати Попит населення на депозити продовжує зростати
Артур МУРАВИЦЬКИЙ , Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ У довгостроковій перспективі тенденція... Далее

Архив раздела