Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів


Изображение 1
13-12-2021

Єжи Яцек ШУГАЄВ, Голова Правління АТ «КРЕДОБАНК»

 

Зважаючи на темпи росту кредитування та попиту населення на кредитні продукти, з метою забезпечення ліквідності на відповідному рівні, банки будуть змушені залучати ресурси на відповідному рівні, в т. ч. і депозити від населення. Дивлячись на прогнозовані очікування росту облікової ставки НБУ під кінець року, які озвучують експерти, можна зробити висновок, що і вартість залучення депозитів населення можуть рости в більшій мірі в національній валюті, що вже спостерігається на фінансовому ринку України. Щодо іноземної валюти, то тут без змін — можливі невеликі коливання навіть в сторону зменшення.

Монетарна політика НБУ, в т. ч. зміна облікової ставки, значно впливають на зміну процентної ставки. Це такий загальний орієнтир в побудові цін на вартість залучення ресурсів. Але поряд з цим кожен банк, зважаючи на власні потреби, на власні стратегічні цілі, може по-різному реагувати на зміну облікової ставки НБУ та, відповідно, зміну своїх цін залучення депозитних коштів.

Цьогоріч, у порівнянні з 2020 роком, попит на строкові депозити для населення відчутний, як в національній, так і в іноземній валютах. Якщо говорити мовою цифр — приріст портфелю строкових депозитів в національній валюті спостерігається на рівні 18–19%, а в іноземній валюті — 16–17%.

Підсумовуючи напрацювання Кредобанку в 2021 році, можу стверджувати, що дуже добре спрацювала пропозиція всієї депозитної лінійки в онлайн-банкінгу. Частка залучених депозитів онлайн майже в два рази перевищила залучення депозитів традиційним шляхом через мережу відділень банку. Одними з найпривабливіших пропозицій протягом 2021 року в депозитній лінійці банку були депозити «Прибутковий» з виплатою відсотків в кінці терміну та без можливості дострокового погашення — для масового сегменту та депозит «Friends&Family» — для клієнтів VIP (мінімальна сума депозиту від 500 тис грн або 20 тис дол США/євро)

У наступному році Кредобанк готує оновлену пропозицію для VIP-клієнтів, а також продовжуватиме активно пропонувати депозити термінами від шести місяців і більше, як через мережу відділень, так і в онлайн.

Экспертное мнение

Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів Кредобанк готує на 2022 рік оновлення депозитних продуктів
Єжи Яцек ШУГАЄВ , Голов а Правління АТ КРЕДОБАНК Зважаючи на темпи росту кредитування та... Далее
Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів Глобус Банк робить акцент на залученні довгострокових депозитів
Олена ДМІТРІЄВА , Перший заступник Голови Правління АТ КБ ГЛОБУС Для Глобус Банку... Далее
Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн» Найкращим депозитом в цьому році є вклад за продуктом «Онлайн»
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank На мій погляд, у першому кварталі 2022 року... Далее
Попит населення на депозити продовжує зростати Попит населення на депозити продовжує зростати
Артур МУРАВИЦЬКИЙ , Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ У довгостроковій перспективі тенденція... Далее
Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки
Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку За перше півріччя 2021 року депозитний... Далее
Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62% Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62%
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank За підсумками 1-го півріччя 2021 року банку вдалося в повній... Далее

Архив раздела