Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Пріоритетний напрямок розвитку Банку Альянс - корпоративні клієнти


Изображение 1
11-06-2018

Юлія ФРОЛОВА, виконуюча обов’язки  Голови Правління Банку Альянс — Пріоритетним напрямком розвитку Банку Альянс в майбутньому однозначно є розвиток співпраці з корпоративними клієнтами. Основними підходами банку залишаються:

- індивідуальний підхід до обслуговування;

- оперативність в обробці запитів, доступність до осіб, які приймають рішення;

- задоволення потреб клієнтів за рахунок підвищення якості надаваних банком послуг.

Завдяки впровадженню бізнес моделі, яка дозволяє оформити гарантію впродовж декількох годин, банк залишається лідером на ринку банківських гарантій.

Банк є в числі лідерів по операціям на міжбанку, що дає можливість надавати найкращі курсові пропозиції імпортерам та експортерам.

Зважаючи на великий досвід роботи з клієнтами, що займаються зовнішньо-економічною діяльністю, банк розробив вигідні пакети для експортерів та імпортерів, що включають оптимальні цінові умови, відправку платежів день у день (до 12:00 за Київським часом), підвищені % на залишок коштів на рахунках в Банку, персонального дилера Forex, розрахунок курсу на 9:00 та купівлю валюти до 18:00, дистанційне управління рахунком за допомогою Інтернет Клієнт-Банку.

З метою забезпечення комплексного обслуговування клієнтів, банк з кінця 2017 року почав активно розробляти лінійку продуктів для фізичних осіб, запустили новий сучасний та комфортний сайт, восени плануємо запуск інтернет-банкінгу та мобільного додатку для наших клієнтів.

У 2018 році Банк Альянс більш активно залучає ресурси за рахунок нових депозитних пропозицій. Завдяки клієнтоорієнтованості та вигідним пропозиціям, приріст портфелю гривневих депозитів за перші 4 місяці 2018 року склав 457%, що свідчить про довіру до банку.

В цьому році ми активно розвиваємо напрямок Private Banking і вже запустили сучасний продукт для VIP клієнтів на основі платіжної картки World Elite MasterCard. Держатель преміальної картки, разом в висококласним сервісом, отримує безкоштовну медичну страховку за кордоном, цілодобовий зв’язок з особистим менеджером, доступ до кредитних програм з гнучкими умовами кредитування та грейс-періодом, можливість проведення операцій за кордоном без комісій по ринковому курсу.

Ми пропонуємо максимальну вигоду та просте рішення складних питань для клієнта.

  

Экспертное мнение

Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее
Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов
Константин КОШЕЛЕНКО , Заместитель председателя правления Forward Bank В начале 3-го квартала 2018 года... Далее
Мы создаем новые возможности и перспективы Мы создаем новые возможности и перспективы
Денис РАКОВСКИЙ, Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Качество и удобство в обслуживании для... Далее
Наші депозити надійні Наші депозити надійні
Олена ДМІТРІЄВА , заступник Голови Правління Глобус Банку: Глобус Банк є активним гравцем на ринку депозитів. У... Далее

Архив раздела