Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Пріоритетний напрямок розвитку Банку Альянс - корпоративні клієнти


Изображение 1
11-06-2018

Юлія ФРОЛОВА, виконуюча обов’язки  Голови Правління Банку Альянс — Пріоритетним напрямком розвитку Банку Альянс в майбутньому однозначно є розвиток співпраці з корпоративними клієнтами. Основними підходами банку залишаються:

- індивідуальний підхід до обслуговування;

- оперативність в обробці запитів, доступність до осіб, які приймають рішення;

- задоволення потреб клієнтів за рахунок підвищення якості надаваних банком послуг.

Завдяки впровадженню бізнес моделі, яка дозволяє оформити гарантію впродовж декількох годин, банк залишається лідером на ринку банківських гарантій.

Банк є в числі лідерів по операціям на міжбанку, що дає можливість надавати найкращі курсові пропозиції імпортерам та експортерам.

Зважаючи на великий досвід роботи з клієнтами, що займаються зовнішньо-економічною діяльністю, банк розробив вигідні пакети для експортерів та імпортерів, що включають оптимальні цінові умови, відправку платежів день у день (до 12:00 за Київським часом), підвищені % на залишок коштів на рахунках в Банку, персонального дилера Forex, розрахунок курсу на 9:00 та купівлю валюти до 18:00, дистанційне управління рахунком за допомогою Інтернет Клієнт-Банку.

З метою забезпечення комплексного обслуговування клієнтів, банк з кінця 2017 року почав активно розробляти лінійку продуктів для фізичних осіб, запустили новий сучасний та комфортний сайт, восени плануємо запуск інтернет-банкінгу та мобільного додатку для наших клієнтів.

У 2018 році Банк Альянс більш активно залучає ресурси за рахунок нових депозитних пропозицій. Завдяки клієнтоорієнтованості та вигідним пропозиціям, приріст портфелю гривневих депозитів за перші 4 місяці 2018 року склав 457%, що свідчить про довіру до банку.

В цьому році ми активно розвиваємо напрямок Private Banking і вже запустили сучасний продукт для VIP клієнтів на основі платіжної картки World Elite MasterCard. Держатель преміальної картки, разом в висококласним сервісом, отримує безкоштовну медичну страховку за кордоном, цілодобовий зв’язок з особистим менеджером, доступ до кредитних програм з гнучкими умовами кредитування та грейс-періодом, можливість проведення операцій за кордоном без комісій по ринковому курсу.

Ми пропонуємо максимальну вигоду та просте рішення складних питань для клієнта.

  

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела