Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

UKRSIBBANK РОБИТЬ ВИБІР НА КОРИСТЬ ПОЛІГРАФІЇ З ПЕРЕРОБЛЕНОГО ПАПЕРУ


Изображение 1
17-01-2019

Календар UKRSIBBANK BNP Paribas Group 2019 року – це віддзеркалення наших цінностей та ставлення до навколишнього середовища.

Бути банком позитивних змін — означає бути відповідальним за майбутнє, тому UKRSIBBANK як сучасний бізнес відіграє важливу роль у суспільстві. Для цього співробітники банку кожного дня прагнуть створити банк із високими стандартами та позитивним впливом на навколишнє середовище та оточення: працівників, клієнтів, суспільство.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group зосереджує увагу на розвитку чотирьох основних напрямків, серед яких запобігання змінам клімату, розвиток молодіжних ініціатив, підтримка підприємництва та місцевих екосистем.

Підтримуючі різні локальні проекти, ми прагнемо до покращення міського, соціального та культурного середовища у регіонах. Як активний учасник місцевої громади UKRSIBBANK постійно підтримує ініціативу створення зелених парків і наш екокалендар — це продовження цієї ідеї.

«Використання поліграфії з переробленого паперу — важливий крок для нашої компанії, роблячи який ми стверджуємо, що готові діяти. UKRSIBBANK запроваджує один із основних своїх напрямків по збереженню навколишнього середовища на всіх рівнях, — зауважила Яніна Ольховська, начальник Служби бренду та комунікацій, Голова Благодійного фонду UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Ми свідомо відмовилися від класичного бачення поліграфії на користь збереження природних ресурсів. Своїм прикладом співробітники банку поширюють ідеологію екопродукції серед свого оточення, а клієнти відчувають свою причетність до великої справи у боротьбі зі зміною клімату».

Джерело: UKRSIBBANK

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела