Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

НАЙБІЛЬША КІЛЬКІСТЬ IQ ENERGY КРЕДИТІВ В УКРАЇНІ ВИДАНА UKRSIBBANK


Изображение 1
21-11-2018

UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримав нагороду ЄБРР за найбільшу кількість реалізованих проектів за програмою енергоефективності IQ energy. 22 тисячі проектів — саме таку кількість нам вдалося реалізувати з початку старту програми IQ energy у 2016 року.

Загалом, за цей час понад 35 тисяч українців скористалися «теплими кредитами», утепливши та модернізувавши свої помешкання: будинки та квартири.

Наразі IQ energy кредити залишаються однією з найцікавіших та найбільш затребуваною послугою для клієнтів роздрібних банків. «Сьогодні українці набагато відповідальніше ставляться до енергоспоживання. І UKRSIBBANK прагне, щоб кожний українець міг встановити якісне енергоощадне обладнання, утеплити й модернізувати своє житло. Адже сучасні енергоефективні технології дозволяють з одного боку — клієнтам суттєво заощаджувати на комунальних платежах, а з іншого — зменшують енергозалежність країни», — зазначив Заступник Голови Правління, Директор з питань споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group Володимир Радін.

Більше того, програма IQ energy відповідає глобальній меті Групи BNP Paribas — підтримці боротьби зі зміною клімату. Банк популяризує серед клієнтів та партнерів відновлювані джерела енергії, енергетичну ефективність, стійку мобільність та переваги «циркулярної» економіки.

Для довідки: Програма IQ energy розроблена ЄБРР і фінансується партнерством Східноєвропейського фонду енергоефективності та навколишнього середовища Е5Р за підтримки Європейського Союзу, шведського Агентства з міжнародного співробітництва та розвитку (SIDA) та Федерального міністерства фінансів Австрії.

Джерело: UKRSIBBANK

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела