Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

НАЙБІЛЬША КІЛЬКІСТЬ IQ ENERGY КРЕДИТІВ В УКРАЇНІ ВИДАНА UKRSIBBANK


Изображение 1
21-11-2018

UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримав нагороду ЄБРР за найбільшу кількість реалізованих проектів за програмою енергоефективності IQ energy. 22 тисячі проектів — саме таку кількість нам вдалося реалізувати з початку старту програми IQ energy у 2016 року.

Загалом, за цей час понад 35 тисяч українців скористалися «теплими кредитами», утепливши та модернізувавши свої помешкання: будинки та квартири.

Наразі IQ energy кредити залишаються однією з найцікавіших та найбільш затребуваною послугою для клієнтів роздрібних банків. «Сьогодні українці набагато відповідальніше ставляться до енергоспоживання. І UKRSIBBANK прагне, щоб кожний українець міг встановити якісне енергоощадне обладнання, утеплити й модернізувати своє житло. Адже сучасні енергоефективні технології дозволяють з одного боку — клієнтам суттєво заощаджувати на комунальних платежах, а з іншого — зменшують енергозалежність країни», — зазначив Заступник Голови Правління, Директор з питань споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group Володимир Радін.

Більше того, програма IQ energy відповідає глобальній меті Групи BNP Paribas — підтримці боротьби зі зміною клімату. Банк популяризує серед клієнтів та партнерів відновлювані джерела енергії, енергетичну ефективність, стійку мобільність та переваги «циркулярної» економіки.

Для довідки: Програма IQ energy розроблена ЄБРР і фінансується партнерством Східноєвропейського фонду енергоефективності та навколишнього середовища Е5Р за підтримки Європейського Союзу, шведського Агентства з міжнародного співробітництва та розвитку (SIDA) та Федерального міністерства фінансів Австрії.

Джерело: UKRSIBBANK

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела