Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

МОЛОДЬ БУДУЄ ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ З UKRSIBBANK ТА UGEN


Изображение 1
15-06-2020

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером 5-ти денного UGEN Challenge IT для молоді. Щодня учасники UGEN Challenge IT прокачували свої soft skills, виконуючи різні завдання онлайн, отримували нові знання та подарунки.

Експерти UKRSIBBANK поділися актуальними знаннями та експертизою міжнародного банку. Так, про «Виклики і тенденції IT банківської сфери в умовах сьогодення», а також навички та уміння майбутнього учасникам проекту розповів Олександр Мороз, начальник Департаменту процесінгу операцій з платіжними картками UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Після цієї онлайн зустрічі учасники Сhallenge IT виконали кейс-завдання, автори перших трьох вірних отримали призи від банку.

Також особливий інтерес серед молоді викликала панельна дискусія «Ринок IT у період карантину. Успішні кейси налагодження віддаленої роботи команди. Які трансформації на нас чекатимуть», де експертизою поділилася Ірина Левченко, HR бізнес-партнер UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group вже другий рік поспіль співпрацює з молодіжною організацією UGEN та долучається до різноманітних подій з молоддю.

«У світі, що постійно змінюється, для мене особисто важливо розуміти, яким буде наше майбутнє. Це дозволяє обирати оптимальний напрямок подальшого розвитку. А наше майбутнє — це як раз і є наша молодь. Працюючи з юнаками та дівчатами, я бачу в їх очах наше завтра. Це мотивує до змін і дає розуміння того, що саме потрібно зробити сьогодні. В цьому сенсі, молодь — мій найкращий вчитель», — розповів Олександр Мороз, начальник Департаменту процесінгу операцій з платіжними картками UKRSIBBANK BNP Paribas Group — спікер UGEN Challenge IT.

Як провідний роботодавець та Top Employer в Європі та Україні UKRSIBBANK активно співпрацює із молоддю. Адже саме молодому поколінню притаманно бути новаторами та пропонувати креативні ідеї, які найкраще відповідають вимогам сучасного світу.

Джерело: UKRSIBBANK

Экспертное мнение

ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее

Архив раздела