Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

КЛІЄНТИ UKRSIBBANK МАЮТЬ МІЖНАРОДНУ ІСТОРІЮ ФІНАНСОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ


Изображение 1
31-10-2018

Зокрема, Bank of the West BNP Paribas Group, що має 550 відділень в США, допомагає клієнтам з активною карткою VISA, паспортом (діючим щонайменше один рік), отримати кредитну картку, оформити кредит на авто чи житло, незважаючи на те, що вони поки ще не мають кредитної історії в США (рейтинг FICO).

Щоб дізнатись більше, заповніть контактну форму на сайті банку.

Співробітник Міжнародної банківської групи зв'яжеться з вами, щоб запланувати та полегшити відкриття рахунку у зручному для вас відділенні Bank of the West або спрямує до Wealth Management, якщо ви дійсно прагнете та відповідаєте обслуговуванню рівня Private banking.

У відділенні Bank of the West співробітник банку за підтримки Міжнародної банківської групи допоможе вам оцінити потреби та відкрити рахунок навіть до отримання номера соціального страхування для полегшення переказу коштів з-за кордону, пов'язаних з переїздом.

Клієнти Bank of the West отримують низку переваг, що полегшують їх переїзд, а також необхідні початкові фінансові інструменти для життя у США: поточний рахунок, дебетові та кредитні картки, авто кредитування та іпотека.

Ліміт кредитної карти може досягати 15 тис дол. (на основі рівня мінімального доходу 36 тис дол) та до 25 тис дол для клієнтів Wealth Management (мінімум цього рівня обслуговування 250 тис дол), авто кредит до 75 тис дол на 60 місяців для нових і б/в автомобілів, що продаються дилерськими компаніями, іпотека 2 млн дол.

Оскільки умови можуть змінюватися, будь ласка, зверніться до Міжнародної банківської групи за актуальною інформацією щодо програм «глобальної мобільності».

Наразі Bank of The West обслуговує і підтримує тисячі міжнародних клієнтів у 23 штатах. Почніть із заповнення «контактної форми» і дозвольте Bank of the West зробити решту.

Більше інформації про Bank of the West читайте за посиланням.

Джерело: UKRSIBBANK

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела