Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

BNP PARIBAS ЗМІЦНЮЄ СВОЮ СОЦІАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ У ВСЬОМУ СВІТІ


Изображение 1
24-09-2018

BNP Paribas підписав угоду з UNI Global Union (Глобальна федерація профспілок) по семи темам, що стосуються фундаментальних прав на роботі та створення глобальної соціальної системи.

Угода, яка стосується 200 000 працівників Групи у 73 країнах, дозволить Групі ще більше покращити якість умов праці.

BNP Paribas підписав договір про основні права та створення глобальної соціальної основи трудових прав з UNI Global Union, міжнародною профспілковою федерацією для сфери послуг в приміщенні ОЕСР (Організація економічної співпраці та розвитку) в присутності представників Міністерства праці Франції.

Відповідно до цієї угоди BNP Paribas зобов'язується закріпити основні права на роботі та створити глобальну соціальну базу для своїх 200 000 працівників у 73 країнах за наступними основними напрямками:

  • Права людини, соціальний діалог та права профспілок, що підтверджує зобов'язання BNP Paribas відповідати міжнародним стандартам.
  • Соціальна та екологічна відповідальність, яка підкреслює амбіцію Групи, спрямовану на стійкий розвиток.
  • Управління зайнятістю та навички, що підкреслює бажання Групи супроводжувати своїх співробітників у контексті зміни вимог до кваліфікації.
  • Ґендерна рівність.
  • Сприяння розмаїттю та інклюзії.
  • Запобігання та боротьба з моральними та сексуальними домаганнями, що підтверджує бажання Групи запобігати та боротися з усіма формами переслідування.
  • Здоров'я і якість життя на роботі.

Ів Мартрашар директор HR BNP Paribas, член правління зазначив: «Ця комплексна та амбітна угода підтверджує міжнародне соціальне зобов'язання BNP Paribas та її прагнення стати ще більш відповідальним роботодавцем для своїх співробітників. Це сприятиме покращенню якості та умовам праці в BNP Paribas».

Антуан Сір, керівник напрямку Corporate Engagement BNP Paribas та член правління додав: «Ця угода дасть можливість співробітникам Групи сприяти більш інклюзивному та сталому світові. Це вирішальний внесок BNP Paribas у відданість суспільству».

Угода буде реалізовуватись поступово протягом наступних трьох років у всіх 73 країнах, де присутня Група, і буде регулярно відслідковуватися спеціальним комітетом.

Це частина Маніфесту Engagement BNP Paribas 2020 та стратегічного плану UNI Global Union, що підтверджує прихильність Групи міжнародній ініціативі Global Deal, розробленій Швецією та Францією, з метою об'єднання ділової ефективності та розвитку прав людини, за підтримки профспілкових організацій та Міжнародної організації праці та Організації економічного співробітництва та розвитку.

Текст документу є кульмінацією важливої підготовчої роботи з кадровими командами основних структур BNP Paribas по всьому світу та численних зустрічей для обговорення та переговорів з соціальними партнерами. Підписання угоди ґрунтується, зокрема, на сильній практиці соціального діалогу на Європейському рівні в рамках Групи, з трьома європейськими угодами щодо працевлаштування, гендерної рівності на робочому місці та запобіганню стресам.

ДжерелоUKRSIBBANK

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела