Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

BNP PARIBAS ЗМІЦНЮЄ СВОЮ СОЦІАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ У ВСЬОМУ СВІТІ


Изображение 1
24-09-2018

BNP Paribas підписав угоду з UNI Global Union (Глобальна федерація профспілок) по семи темам, що стосуються фундаментальних прав на роботі та створення глобальної соціальної системи.

Угода, яка стосується 200 000 працівників Групи у 73 країнах, дозволить Групі ще більше покращити якість умов праці.

BNP Paribas підписав договір про основні права та створення глобальної соціальної основи трудових прав з UNI Global Union, міжнародною профспілковою федерацією для сфери послуг в приміщенні ОЕСР (Організація економічної співпраці та розвитку) в присутності представників Міністерства праці Франції.

Відповідно до цієї угоди BNP Paribas зобов'язується закріпити основні права на роботі та створити глобальну соціальну базу для своїх 200 000 працівників у 73 країнах за наступними основними напрямками:

  • Права людини, соціальний діалог та права профспілок, що підтверджує зобов'язання BNP Paribas відповідати міжнародним стандартам.
  • Соціальна та екологічна відповідальність, яка підкреслює амбіцію Групи, спрямовану на стійкий розвиток.
  • Управління зайнятістю та навички, що підкреслює бажання Групи супроводжувати своїх співробітників у контексті зміни вимог до кваліфікації.
  • Ґендерна рівність.
  • Сприяння розмаїттю та інклюзії.
  • Запобігання та боротьба з моральними та сексуальними домаганнями, що підтверджує бажання Групи запобігати та боротися з усіма формами переслідування.
  • Здоров'я і якість життя на роботі.

Ів Мартрашар директор HR BNP Paribas, член правління зазначив: «Ця комплексна та амбітна угода підтверджує міжнародне соціальне зобов'язання BNP Paribas та її прагнення стати ще більш відповідальним роботодавцем для своїх співробітників. Це сприятиме покращенню якості та умовам праці в BNP Paribas».

Антуан Сір, керівник напрямку Corporate Engagement BNP Paribas та член правління додав: «Ця угода дасть можливість співробітникам Групи сприяти більш інклюзивному та сталому світові. Це вирішальний внесок BNP Paribas у відданість суспільству».

Угода буде реалізовуватись поступово протягом наступних трьох років у всіх 73 країнах, де присутня Група, і буде регулярно відслідковуватися спеціальним комітетом.

Це частина Маніфесту Engagement BNP Paribas 2020 та стратегічного плану UNI Global Union, що підтверджує прихильність Групи міжнародній ініціативі Global Deal, розробленій Швецією та Францією, з метою об'єднання ділової ефективності та розвитку прав людини, за підтримки профспілкових організацій та Міжнародної організації праці та Організації економічного співробітництва та розвитку.

Текст документу є кульмінацією важливої підготовчої роботи з кадровими командами основних структур BNP Paribas по всьому світу та численних зустрічей для обговорення та переговорів з соціальними партнерами. Підписання угоди ґрунтується, зокрема, на сильній практиці соціального діалогу на Європейському рівні в рамках Групи, з трьома європейськими угодами щодо працевлаштування, гендерної рівності на робочому місці та запобіганню стресам.

ДжерелоUKRSIBBANK

Экспертное мнение

Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее
Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов
Константин КОШЕЛЕНКО , Заместитель председателя правления Forward Bank В начале 3-го квартала 2018 года... Далее
Мы создаем новые возможности и перспективы Мы создаем новые возможности и перспективы
Денис РАКОВСКИЙ, Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Качество и удобство в обслуживании для... Далее
Наші депозити надійні Наші депозити надійні
Олена ДМІТРІЄВА , заступник Голови Правління Глобус Банку: Глобус Банк є активним гравцем на ринку депозитів. У... Далее

Архив раздела