Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

BNP PARIBAS ЗМІЦНЮЄ СВОЮ СОЦІАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ У ВСЬОМУ СВІТІ


Изображение 1
24-09-2018

BNP Paribas підписав угоду з UNI Global Union (Глобальна федерація профспілок) по семи темам, що стосуються фундаментальних прав на роботі та створення глобальної соціальної системи.

Угода, яка стосується 200 000 працівників Групи у 73 країнах, дозволить Групі ще більше покращити якість умов праці.

BNP Paribas підписав договір про основні права та створення глобальної соціальної основи трудових прав з UNI Global Union, міжнародною профспілковою федерацією для сфери послуг в приміщенні ОЕСР (Організація економічної співпраці та розвитку) в присутності представників Міністерства праці Франції.

Відповідно до цієї угоди BNP Paribas зобов'язується закріпити основні права на роботі та створити глобальну соціальну базу для своїх 200 000 працівників у 73 країнах за наступними основними напрямками:

  • Права людини, соціальний діалог та права профспілок, що підтверджує зобов'язання BNP Paribas відповідати міжнародним стандартам.
  • Соціальна та екологічна відповідальність, яка підкреслює амбіцію Групи, спрямовану на стійкий розвиток.
  • Управління зайнятістю та навички, що підкреслює бажання Групи супроводжувати своїх співробітників у контексті зміни вимог до кваліфікації.
  • Ґендерна рівність.
  • Сприяння розмаїттю та інклюзії.
  • Запобігання та боротьба з моральними та сексуальними домаганнями, що підтверджує бажання Групи запобігати та боротися з усіма формами переслідування.
  • Здоров'я і якість життя на роботі.

Ів Мартрашар директор HR BNP Paribas, член правління зазначив: «Ця комплексна та амбітна угода підтверджує міжнародне соціальне зобов'язання BNP Paribas та її прагнення стати ще більш відповідальним роботодавцем для своїх співробітників. Це сприятиме покращенню якості та умовам праці в BNP Paribas».

Антуан Сір, керівник напрямку Corporate Engagement BNP Paribas та член правління додав: «Ця угода дасть можливість співробітникам Групи сприяти більш інклюзивному та сталому світові. Це вирішальний внесок BNP Paribas у відданість суспільству».

Угода буде реалізовуватись поступово протягом наступних трьох років у всіх 73 країнах, де присутня Група, і буде регулярно відслідковуватися спеціальним комітетом.

Це частина Маніфесту Engagement BNP Paribas 2020 та стратегічного плану UNI Global Union, що підтверджує прихильність Групи міжнародній ініціативі Global Deal, розробленій Швецією та Францією, з метою об'єднання ділової ефективності та розвитку прав людини, за підтримки профспілкових організацій та Міжнародної організації праці та Організації економічного співробітництва та розвитку.

Текст документу є кульмінацією важливої підготовчої роботи з кадровими командами основних структур BNP Paribas по всьому світу та численних зустрічей для обговорення та переговорів з соціальними партнерами. Підписання угоди ґрунтується, зокрема, на сильній практиці соціального діалогу на Європейському рівні в рамках Групи, з трьома європейськими угодами щодо працевлаштування, гендерної рівності на робочому місці та запобіганню стресам.

ДжерелоUKRSIBBANK

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела