Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

BNP PARIBAS ВИЗНАЧАЄ ПОЛІТИКУ СТРИМУВАННЯ ДЛЯ БОРОТЬБИ ІЗ ВИРУБКОЮ ЛІСІВ В РЕГІОНАХ АМАЗОНІЇ ТА СЕРРАДУ


Изображение 1
19-02-2021

Виробництво яловичини та сої в Бразилії призводить до прискорення процесу вирубки лісів в Амазонії та Серраду. Незалежно від того, чи є таке виробництво законним або незаконним, воно ставить під загрозу екологічну цілісність та майбутнє означених двох природних зон. В умовах такого погіршення перед всіма ключовими учасниками виникає нагальна необхідність приділяти пріоритетну увагу стратегіям землекористування, в яких об’єднується нульова вирубка лісів, стале виробництво та позитивний вплив на суспільство.

Фінансові установи, пов'язані з сільськогосподарським сектором у Бразилії, повинні зробити свій внесок у боротьбу із вирубкою лісів. Саме так й відбувається у випадку BNP Paribas, який є одним з представлених у країні іноземних банків та певних міжнародних клієнтів, виробників та дилерів якого це стосується безпосередньо.

В умовах погіршення та за підсумками роботи, проведеної майже впродовж року в межах банку, Група зміцнює свою політику та визначає критерії стримування з метою прискорення успіхів своїх клієнтів в частині боротьби із вирубкою лісів та забезпечення контролю. У політиці встановлюються умови надання банком фінансових послуг компаніям (виробникам, обробникам м’яса та трейдерам), які виробляють або купують яловичину або сою з регіонів Амазонії та Серраду.

BNP Paribas – головний акціонер UKRSIBBANK – чітко дотримується цієї мети , а саме сприянню переходу своїх клієнтів, які виробляють чи купують яловичину або сою із Амазонії та Серраду у Бразилії, на принцип «нульової вирубки», а також прозора демонстрація їх успіху. У зв’язку з цим, BNP Paribas надаватиме свої фінансові продукти або послуги виключно тим компаніям (виробникам, обробникам м’яса та трейдерам), у яких є стратегія щодо досягнення повного припинення вирубки лісів у своєму виробничо-збутовому ланцюгу не пізніше 2025-го року.

Зокрема:

  • BNP Paribas не надаватиме фінансування клієнтам, які виробляють або купують м’ясо та сою з земель, розчищених або освоєних у Амазонії після 2008-го року. Таким чином, клієнти повинні застосовувати цей граничний термін, встановлений у Амазонії на рівні 2008 року, відповідно до постанов та галузевих угод.
  • Відповідно до світових стандартів, BNP Paribas стимулюватиме своїх клієнтів не виробляти та не купувати яловичину та сою із розчищених або освоєних земель у Серраду після 01.01.2020 р.
  • За всіма своїми клієнтами BNP Paribas вимагатиме повного відстеження каналів яловичини та сої (прямих та опосередкованих) до 2025-го року.

Крім того, BNP Paribas заохочуватиме всі фермерські господарства, які займаються тваринництвом, змінювати свої методи роботи на користь системи, що передбачає більш гуманне ставлення до тварин, у якості орієнтира обравши Мінімальні стандарти Відповідальності ініціативи FARMS Initiative.

«BNP Paribas має твердий намір сприяти переходу своїх клієнтів на «повне припинення вирубки лісів», та наразі встановлює жорсткі критерії відстеження на компанії, які бажають скористуватись перевагами її фінансових послуг. Ця політика є першою політикою великого міжнародного банку. В ній відображається зростаюче розуміння викликів, пов’язаних із природним різноманіттям, не тільки всередині фінансового кола, але також серед багатьох корпоративних клієнтів. Ми впевнені, що для забезпечення реального позитивного впливу на захист природного різноманіття у найближчому майбутньому подібні зобов’язання візьмуть на себе інші установи», – зазначив Антуан Сір, Керівник з питань корпоративного співробітництва у BNP Paribas.

За допомогою своєї діяльності з управління активами Група BNP Paribas залучає свій інвесторський потенціал для прискорення процесу прийняття рішень залучених сторін. У зв’язку з цим Група підписала Маніфест Серраду (2018 р.), спрямований на запобігання вирубці лісів у лісистій савані Бразилії, а також лісних пожеж у Амазонії (Заява інвестора стосовно вирубки лісів та лісних пожеж у Амазонії – 2019 р.).

Джерело: UKRSIBBANK

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела