Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

БІЗНЕС, ЩО ЗМІНЮЄ КРАЇНУ: UKRSIBBANK ДІЛИТЬСЯ КСВ ПРАКТИКАМИ НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ


Изображение 1
22-02-2021

UKRSIBBANK BNP Paribas Group поділився досвідом на міжнародному рівні і представив застосування кращих практик КСВ під час вебінару від CSR Black Sea.

Онлайн бесіда з представниками міжнародних КСВ організацій Armenian Marketing Association, CSR Azerbaijan, Economic Policy Institute Bulgaria, Global Compact Network Bulgaria, The CSR Agency Romania, CSR Turkey, CSR Ukraine включала виступ про адаптацію бізнесу в умовах боротьби з COVID-19 спікера від України, експерта із застосування КСВ практик в UKRSIBBANK.

«КСВ – це насамперед позитивний вплив на наше майбутнє. Справжній лідер на ринку має забезпечити відповідальність у відносинах зі співробітниками, клієнтами, громадами, суспільством, зосереджуючись на відповідальному ставленні до довкілля. Особливо це важливо в умовах ситуації, яка склалася у сфері охорони здоров’я, – розповіла Яніна Ольховська, директор з комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – Окрім підтримки бізнесу ми опікуємося соціально важливими аспектами, тому зосередилися на підтримці медиків. Сьогодні, аби обмежити поширення коронавірусу, ми маємо об’єднати всі можливі зусилля. Це стосується як персональної відповідальності кожної людини, так і компаній, що працюють на ринку».

В рамках вебінару від імені банку Яніна Ольховська поділилася рекомендаціями компаніям, як зустрічати подібні форс-мажори надалі. Адже UKRSIBBANK завдяки попереднім напрацюванням оперативно зумів провести цифрову трансформацію, запровадив механізми гнучкості, які дозволили швидко адаптуватися до ситуації та спланувати алгоритм дій на майбутнє.

Зазначимо, UKRSIBBANK BNP Paribas Group став переможцем найактуальнішої номінації цього року «Ціль №3 – Міцне здоров'я і благополуччя» у конкурсі кращих практик КСВ за 2020 рік від Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine).

Джерело: UKRSIBBANK

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела