Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

УКРГАЗБАНК запустив унікальну програму лояльності «KEYcard»


Изображение 1
17-09-2019

УКРГАЗБАНК, прагнучи забезпечити своїх клієнтів найкращим банківським сервісом та постійно розширюючи перелік вигод і переваг, які вони отримуватимуть за користування продуктами Банку, впровадив нову програму лояльності «KEYcard» для приватних клієнтів.

«KEYcard» – єдина у своєму роді програма лояльності, яка за розрахунки картками УКРГАЗБАНКУ в мережі партнерів дозволяє отримувати на картку «живі» гроші у вигляді манібеку, а не бонуси чи бали, як це пропонується іншими існуючими в Україні програмами.

Іншою перевагою «KEYcard» є те, що розмір манібеку за розрахунки в мережі партнерів необмежений. Тобто, чим більше клієнт зробить транзакцій протягом місяця, тим більший розмір манібеку він отримує. А ще – манібек від партнера «KEYcard» та можливі індивідуальні знижки клієнта у нього ж сумуються, відповідно – розмір манібеку може бути ще більшим.

Учасниками програми лояльності є власники усіх дебетових та кредитних карток УКРГАЗБАНКУ – замовляти нову картку не потрібно.

Діючі клієнти УКРГАЗБАНКУ активувати програму лояльності можуть безпосередньо у мобільному додатку – «ЕКОБАНК ОНЛАЙН». Нові клієнти можуть підключитися до «KEYcard», замовивши будь-яку карту УКРГАЗБАНКУ онлайн в додатку «ЕКОБАНК ОНЛАЙН» або на сайті Банку.

Слід відзначити, що мобільний додаток «ЕКОБАНК ОНЛАЙН» – невід’ємна складова програми лояльності «KEYcard». Його функціональні можливості постійно вдосконалюються. Протягом найближчого часу в додатку буде інтегровано особистий кабінет, куди надходитимуть push-повідомлення щодо пропозицій, акцій, нових партнерів тощо, а з часом навіть з урахуванням геолокації власника картки УКРГАЗБАНКУ відносно ближчої до нього точки партнера «KEYcard».

Програма лояльності «KEYcard» діє на всій території України, а кількість її партнерів з різних категорій збільшується щодня.

Дізнатися більше про нову програму лояльності «KEYcard», а також замовити картку УКРГАЗБАНКУ для підключення до неї можна за посиланням.

Джерело: УКРГАЗБАНК

Экспертное мнение

Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее
2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы 2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы
Борис РАФАЛОВИЧ , Директор Департамента продаж розничных продуктов АО ТАСКОМБАНК Национальный банк Украины... Далее
Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте
Оксана КОНЮШКО , начальник Управления развития продуктов и программ Forward Bank В текущем году наблюдался... Далее
Депозиты населения — это беззалоговый ресурс для кредитования Депозиты населения — это беззалоговый ресурс для кредитования
Дмитрий ЯКОВЛЕВ , Заместитель Председателя Правления Индустриалбанк. Начало года не демонстрирует резких... Далее
Все больше украинцев доверяет свои деньги финансовым учреждениям Все больше украинцев доверяет свои деньги финансовым учреждениям
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В конце второго квартала начале третьего текущего года... Далее
В ГЛОБУС БАНКЕ лояльные клиенты получают повышенные процентные ставки В ГЛОБУС БАНКЕ лояльные клиенты получают повышенные процентные ставки
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА 5 сентября НБУ продолжил тенденцию... Далее

Архив раздела