Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

УКРГАЗБАНК та ЄІБ підтримують будівництво масштабного інноваційного проєкту – UNIT.City


Изображение 1
17-11-2020

УКРГАЗБАНК разом з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) профінансують будівництво багатофункціонального комплексу у столиці. Зокрема, УКРГАЗБАНК надав свою першу гарантію на 11,4 млн євро задля реалізації цього масштабного сучасного та інноваційного проєкту. Організований як справжня екосистема, проєкт включатиме приватний навчальний ІТ-центр, багатофункціональні адаптивні офісні приміщення для інноваторів, цифрові виробничі лабораторії (fablabs), приміщення загального користування та простір для взаємодії, переговорні кімнати та приміщення для семінарів та подій, а також інші допоміжні споруди та об'єкти інфраструктури. В інноваційному кампусі орендарі матимуть доступ до приміщень, багатофункціонального офісного простору, менторських та тренінгових програм, а також спільних інструментів та послуг для підтримки їхнього бізнес-зростання.

Загальна сума фінансування складе 25 млн євро. Строк кредитування – 9 років.

Такі проєкти вкрай важливі не тільки з точки зору свого соціального значення, а й для ефективного розвитку вітчизняної економіки, адже гарантована транзакція відкриє додаткове фінансування для українських підприємців, а це, в свою чергу, створює нові робочі місця та бізнес-можливості.

UNIT.City — це перший в Україні парк інновацій. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу у сфері високих технологій та креативних індустрій. Місце, де  концентрація компаній, стартапів, студентів, окремих фахівців, дослідницьких лабораторій створює умови для того,  щоб бізнеси в  межах  парку  зростали швидше, ніж поза ним.

Європейський інвестиційний банк погодив надання кредиту UNIT.City загальною сумою 50 млн євро 1 липня 2020 року. Кредит спрямують на фінансування першого повністю інтегрованого проєкту «Інноваційний кампус для України». Цей проєкт отримає підтримку від програми InnovFin Emerging Innovators, спільної ініціативи Європейської Комісії та ЄІБ, яка сприяє інвестиціям у наукові дослідження та інновації державних та приватних установ. ЄІБ працює в Україні з 2007 року. Банк ЄС прагне підтримати Україну та допомогти створити умови, необхідні для досягнення економічної стабільності. Найважливіші сфери кредитування ЄІБ в Україні – це соціальна та економічна інфраструктура, транспорт і сполучення, розвиток місцевого приватного сектору, енергоефективність, інновації та боротьба з наслідками змін клімату. Наразі ЄІБ надав Україні кредитів та гарантій на загальну суму 6,83 млрд євро.

Джерело: УКРГАЗБАНК

Экспертное мнение

Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее

Архив раздела