Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

УКРГАЗБАНК та ДІФКУ співпрацюватимуть задля розвитку «зеленої» енергетики в Україні


Изображение 1
24-01-2019

Провідний ЕКО-банк України – УКРГАЗБАНК та Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, що сприяє залученню інвестицій та забезпечує умови ведення інноваційного бізнесу, розпочали співпрацю для реалізації спільних проектів в енергозбереженні, енергоефективності, «зеленій» енергетиці, захисті довкілля та розбудові необхідної інфраструктури у цих сферах.

Зокрема, таке партнерство сприятиме як фінансовій підтримці тих, хто прагне досягти власної енергонезалежності, зменшити негативний вплив на довкілля, так і сприятиме залученню іноземних інвестицій в Україну, яка має значний енергетичний потенціал. Взаємодія УКРГАЗБАНКУ та ДІФКУ матиме синергетичний ефект щодо залучення значних міжнародних інвестицій у відновлювану енергетику та проекти з енергоефективності, значним чином розширить для потенційних інвесторів перелік фінансових інструментів та забезпечить повноту їх адміністративної підтримки при реалізації проектів в Україні.

«Разом з УКРГАЗБАНКОМ, який спеціалізується саме на фінансуванні екологічних ініціатив, ми допомагатимемо у вирішенні проблем, з якими стикається українських бізнес у реалізації таких проектів. Таким чином ми не тільки прискорюємо інноваційний прогрес, а й підтримуємо стале економічне зростання регіонів країни і забезпечуємо зайнятість населення. Банк має унікальну експертизу проектів, значний досвід їхньої реалізації, а ми – знаємося на кращих світових практиках, які можна імплементувати в українських реаліях і досягти ще більших результатів у захисті нашого довкілля та розвитку ВДЕ», –  зазначив під час підписання угоди Володимир Ставнюк, Голова Правління ДІФКУ.

Загалом модернізація енергетичної галузі та перехід на відновлювані джерела енергії – це не лише внесок у загальний порятунок світу. Для України – це покращення її інвестиційної привабливості, а й питання державної безпеки, шанс досягнути реальної енергонезалежності. Перехід України на ВДЕ – питання державного значення, вирішенням якого професійно займається УКРГАЗБАНК. У 2018 році зафіксовано динамічний розвиток української «зеленої» енергетики. За рік встановлено 813 МВт нових потужностей, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел, а це майже втричі більше, ніж обсяг потужностей, введених роком раніше.

«У 2017  році за допомогою УКРГАЗБАНКУ було введено більше 30% нових потужностей ВДЕ, а в 2018 - понад 50%. Ми вже профінансували більше 145 проектів у сфері чистої енергетики з використанням біопалива, гідроенергії, сонячної та вітряної енергії із загальною потужністю об’єктів 866 мегават, а це чверть від усіх потужностей ВДЕ в Україні. Завдяки усім нашим проектам зменшення викидів СО2 склало понад 1 млн  тонн щорічно. А співпраця з ДІФКУ дозволить українському бізнесу розширити можливості партнерства з іноземними інвесторами та спільного фінансування задля реалізації інноваційних проектів та впровадження кращих світових практик в Україні», - зазначив Голова Правління  УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Джерело: УКРГАЗБАНК

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела