Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

УКРГАЗБАНК та ДІФКУ співпрацюватимуть задля розвитку «зеленої» енергетики в Україні


Изображение 1
24-01-2019

Провідний ЕКО-банк України – УКРГАЗБАНК та Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, що сприяє залученню інвестицій та забезпечує умови ведення інноваційного бізнесу, розпочали співпрацю для реалізації спільних проектів в енергозбереженні, енергоефективності, «зеленій» енергетиці, захисті довкілля та розбудові необхідної інфраструктури у цих сферах.

Зокрема, таке партнерство сприятиме як фінансовій підтримці тих, хто прагне досягти власної енергонезалежності, зменшити негативний вплив на довкілля, так і сприятиме залученню іноземних інвестицій в Україну, яка має значний енергетичний потенціал. Взаємодія УКРГАЗБАНКУ та ДІФКУ матиме синергетичний ефект щодо залучення значних міжнародних інвестицій у відновлювану енергетику та проекти з енергоефективності, значним чином розширить для потенційних інвесторів перелік фінансових інструментів та забезпечить повноту їх адміністративної підтримки при реалізації проектів в Україні.

«Разом з УКРГАЗБАНКОМ, який спеціалізується саме на фінансуванні екологічних ініціатив, ми допомагатимемо у вирішенні проблем, з якими стикається українських бізнес у реалізації таких проектів. Таким чином ми не тільки прискорюємо інноваційний прогрес, а й підтримуємо стале економічне зростання регіонів країни і забезпечуємо зайнятість населення. Банк має унікальну експертизу проектів, значний досвід їхньої реалізації, а ми – знаємося на кращих світових практиках, які можна імплементувати в українських реаліях і досягти ще більших результатів у захисті нашого довкілля та розвитку ВДЕ», –  зазначив під час підписання угоди Володимир Ставнюк, Голова Правління ДІФКУ.

Загалом модернізація енергетичної галузі та перехід на відновлювані джерела енергії – це не лише внесок у загальний порятунок світу. Для України – це покращення її інвестиційної привабливості, а й питання державної безпеки, шанс досягнути реальної енергонезалежності. Перехід України на ВДЕ – питання державного значення, вирішенням якого професійно займається УКРГАЗБАНК. У 2018 році зафіксовано динамічний розвиток української «зеленої» енергетики. За рік встановлено 813 МВт нових потужностей, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел, а це майже втричі більше, ніж обсяг потужностей, введених роком раніше.

«У 2017  році за допомогою УКРГАЗБАНКУ було введено більше 30% нових потужностей ВДЕ, а в 2018 - понад 50%. Ми вже профінансували більше 145 проектів у сфері чистої енергетики з використанням біопалива, гідроенергії, сонячної та вітряної енергії із загальною потужністю об’єктів 866 мегават, а це чверть від усіх потужностей ВДЕ в Україні. Завдяки усім нашим проектам зменшення викидів СО2 склало понад 1 млн  тонн щорічно. А співпраця з ДІФКУ дозволить українському бізнесу розширити можливості партнерства з іноземними інвесторами та спільного фінансування задля реалізації інноваційних проектів та впровадження кращих світових практик в Україні», - зазначив Голова Правління  УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Джерело: УКРГАЗБАНК

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела