Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Перший мільярд для українського бізнесу за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» - УКРГАЗБАНК


Изображение 1
05-10-2020

Президентська програма доступних кредитів, яка стартувала взимку, продовжує стрімко набирати обертів. Днями обсяг наших кредитних угод вже подолав позначку в мільярд гривень, де левова частка – саме інвестиційні кредити. Їх у нашому портфелі понад 80%. Тож УКРГАЗБАНК утримує своє абсолютне лідерство у наданні кредитів, які дозволяють економіці розвиватися завдяки реалізації нових перспективних проєктів.

Наразі УКРГАЗБАНК – лідер серед держбанків у наданні доступних кредитів для українського бізнесу. Банк також активно підтримує і молодих підприємців та їх новітні починання: близько 7 млн грн отримали молоді бізнесмени на свої стартапи. На розгляді маємо ще 9 кредитних заявок від стартапів на суму близько 10 млн гривень.

Процедура така: потенційний позичальник готує бізнес-план, на підставі якого фахівці нашого Банку оцінюють кредитні ризики. Але навіть у складанні цього плану ми допомагаємо майбутнім підприємцям – надаємо консультації та необхідні навчальні матеріали. Вони розроблені Міжнародною організацією праці для українських підприємців і власників малого бізнесу за підтримки уряду Данії, які ґрунтуються на 25-річному досвіді роботи в 100 країнах світу.

Нагадаємо, що першим в Україні стартапом, який отримав доступний кредит на свій бізнес, став еко-підприємець з Хмельницького. Його ідея – виробництво розпалювача вогню з деревної вовни. А УКРГАЗБАНК, як перший еко-банк країни, активно підтримує виробництва таких продуктів, що не забруднюють наше довкілля.

Безумовно, свої корективи в плани і можливості реалізації бізнес-ідей внесла пандемія. Підприємцям довелося шукати рішення, як врятувати бізнес і мінімізувати збитки. Уряд відреагував на ці потреби і доповнив програму антикризовими заходами – позичальники тепер можуть отримати кредити під пільгову ставку у 3% річних на інвестиційні цілі медичного напрямку та фінансування оборотних коштів. І, наприклад, якщо у підприємця, який бажає втілити свій стартап у життя, відсутня застава, то Фонд розвитку підприємництва надає гарантію в розмірі 80% від суми кредиту.

Загалом фінансування було надано таким сферам діяльності: сільське господарство, переробна промисловість, оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, транспорт, складське господарство, поштова та кур'єрська діяльність.

Сьогодні Укргазбанк розглядає ще 182 кредитні заявки на суму близько 300 млн ​​грн. Середній розмір інвестиційного кредиту становить близько 700 тис. грн. Портфель банку постійно поповнюється новими цікавими кейсами, в реалізації яких клієнти зацікавлені навіть у такі непрості часи.

Джерело: УКРГАЗБАНК

Экспертное мнение

Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее

Архив раздела