Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Кожен третій доступний кредит для бізнесу «5-7-9%» - виданий УКРГАЗБАНКОМ


Изображение 1
17-06-2020

Президентська програма «Доступні кредити 5-7-9%» стартувала взимку 2020 року і вже демонструє непогані результати. Попри карантин українські підприємці отримали 639 кредитів на суму 404,8 млн грн, де кожен третій позичальник – наш клієнт.

З чого починалася програма? У січні ми стали першим банком, котрий долучився до держпрограми «5-7-9%», тим самим закріпивши за собою статус надійного партнера держави та бізнесу. І вже в перший день її дії ми підписали одразу 11 кредитних угод – програма справді була довгоочікуваною та затребуваною бізнесом. Та, на жаль, пандемія і карантин докорінно змінила плани підприємців і внесла свої корективи в їх подальший розвиток. Незважаючи на ці складні умови, нам все ж вдалося першими перетнути позначку у 100 кредитів «5-7-9%» на суму 71,5 млн грн.

Нові умови програми «Доступні кредити 5-7-9%». В травні ми розширили умови програми, згідно з пропозицією Уряду підтримати український бізнес та подолати наслідки пандемії. Наразі отримати фінансову підтримку можуть суб'єкти господарювання з річним доходом до 100 млн грн, а також скасовано обмеження щодо кількості працівників для учасників програми. Максимальна сума кредиту збільшилася вдвічі і тепер становить до 3 млн грн. У той же час до програми почали активно долучатися інші банки.

Гарантійний механізм у дії. Вже в кінці травня УКРГАЗБАНК видав перший в Україні кредит з гарантією за програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Щасливим позичальником став наш клієнт – фермерське господарство «Таврійська ягода» із села Приморське, що займається вирощуванням овочів та ягід. Ми надали кредит на 1,5 млн грн строком на 5 років для організації сучасної системи крапельного зрошення, а Фонд розвитку підприємництва видав гарантію, що покриває 50% суми кредиту.

Ми не зупинилися на досягнутому, і незабаром перший в Україні стартап отримав доступний кредит «5-7-9%». Необхідні кошти, а це – 1,3 млн грн були видані для започаткування бізнесу. Його ідея – виробництво екологічного розпалювача вогню з деревної вовни. Це 100% екологічний продукт, який ані трішечки не забруднює довкілля на відміну від хімічних аналогів. Щоб відкрити цілий комплекс з виробництва дерев’яної вовни та розпалювача вогню ми видали кредит під 7% річних на 3 роки. Фонд розвитку підприємництва надав гарантію, що покриває 80% суми кредиту.

Тож протягом усієї дії держпрограми УКРГАЗБАНК є абсолютним лідером у підтримці малого та середнього бізнесу серед 16 банків-учасників, видавши 224 кредити на суму 145,9 млн грн для підприємців в усіх куточках України.

Джерело: УКРГАЗБАНК

Экспертное мнение

Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее

Архив раздела