Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Допомогли придбати 10 нових трамваїв для Львова - УКРГАЗБАНК


Изображение 1
09-09-2020

Закупівля нових сучасних трамваїв для Львова – це важливий соціальний проєкт задля поліпшення інфраструктури громадського транспорту в українських містах та розвитку екологічно безпечного транспорту.

У рамках цього проєкту Європейський інвестиційний банк надає Львову кредит у розмірі 12 мільйонів євро на закупівлю сучасних трамваїв, місто додатково дофінансує 8,8 мільйонів євро.

Як допоміг реалізувати проєкт наш банк? УКРГАЗБАНК прогарантував виробнику трамваїв ГПК «Електрон» виконання контракту в сумі 4,2 млн євро на користь комунального підприємства Львівської міської ради «Львівелектротранс».

Чому ця подія важлива? По-перше, це вагома підтримка для вітчизняного виробника, який забезпечить українців зручним та екологічним транспортом. Адже саме трамвай є одним із найбільш екологічних та енергоефективних видів громадського транспорту і добре функціонуюча мережа може зробити вагомий внесок у зменшення кількості автомобілів на дорогах і, таким чином, знизити кількість викидів і забруднення довкілля. По-друге, оскільки трамваї закуповуються у львівського «Електрону», це означає, що інвестиції залишаться в місті і допомагатимуть у процвітанні його економіки: створять робочі місця та поповнять бюджети різних рівнів у вигляді податків.

Такі важливі, екологічні проєкти – пріоритет УКРГАЗБАНКУ, який має статус провідного ЕКОбанку і багаторічний досвід реалізації масштабних енергоефективних проєктів в Україні. Саме тому ми доклали максимум зусиль аби здійснити цю угоду у максимально короткий строк і на зручних для міста умовах. 

Джерело: УКРГАЗБАНК

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела