Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Державний УКРГАЗБАНК розпочинає процес входження міжнародного інвестора у свій капітал


Изображение 1
05-02-2019

Міністерство фінансів України, IFC та державний УКРГАЗБАНК розпочинають оцінку та структурування фінансового інструмента для входження в капітал банку. Міжнародна корпорація найближчим часом проведе чергову комплексну процедуру оцінювання діяльності банку - Due Diligence.

Такий прогрес став можливим завдяки успішному виконанню УКРГАЗБАНКОМ та  Міністерством фінансів умов підписаного тристороннього Меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки приватизації (продажу) банку.

«Це надважливий етап реалізації Засад стратегічного реформування державного банківського сектору, розроблених Мінфіном спільно з міжнародними фінансовими інституціями, - зазначається у повідомленні Міністерства фінансів України. – Входження IFC в капітал Укргазбанку стане потужним сигналом для міжнародних інвесторів, і сприятиме подальшому розвитку банківської системи в цілому».

«Наша співпраця з IFC продемонструвала справді вражаючі для українського банківського сектору результати. УКРГАЗБАНК першим серед держбанків реалізував реформу корпоративного управління, створив систему  управління екологічними та соціальними ризиками, запровадив абсолютно нову для країни модель «Green banking»  і в результаті став провідним профільним ЕКО-банком України. Зовсім за короткий час  державний УКРГАЗБАНК суттєво покращив свою інвестиційну привабливість, перетворився на більш ефективний, прозорий, інноваційний банківський інститут і є важливою складовою банківського сектору, що стабільно збільшує капітал. Ми продовжуємо співпрацю з IFC задля подальшого реформування сектору та сприяння розвитку ефективних бізнес-моделей, які покращують доступ до фінансування для українських компаній», - зазначив Кирило Шевченко, Голова Правління УКРГАЗБАНКУ.

Успішна кооперація державного банку та міжнародної фінансової організації вже дозволила реалізувати більше 145 проектів у сфері чистої енергетики з використанням біопалива, гідроенергії, сонячної та вітряної енергії із загальною потужністю об’єктів 866 мегават, а це чверть від усіх потужностей ВДЕ в Україні. Завдяки цим проектам зменшення викидів СО2 складає понад 1 млн тонн щорічно.

Співпраця з IFC також забезпечила стрімке збільшення обсягів кредитування МСБ. Зокрема, кредитний портфель банку лише за минулий рік збільшився більш ніж удвічі і вже сягнув 5 млрд грн, а кількість клієнтів збільшилася до 57 632 підприємств малого та середнього бізнесу.

Окрім того, активне партнерство відбувається і у рамках програми глобального торгового фінансування IFC, на цей час УКРГАЗБАНК вже здійснив операцій на суму 681 млн грн, що становить 62% від встановленого ліміту - 20 млн євро.

Джерело: УКРГАЗБАНК

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела