Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Більше 70 тисяч представників малого та середнього бізнесу – клієнти УКРГАЗБАНКУ


Изображение 1
24-12-2020

Ми продовжуємо активно підтримувати український бізнес, а тому наша клієнтська база невпинно зростає. Наразі понад 71 тисяча підприємців сегменту МСБ обрала УКРГАЗБАНК своїм надійним партнером.

Для представників малого та середнього бізнесу Банк пропонує окрему лінійку продуктів з низькими відсотковими ставками та вигідними умовами. Наприклад, для тих клієнтів, що обрали екологічний та відповідальний підхід до ведення своєї підприємницької діяльності, УКРГАЗБАНК, як провідний еко-банк країни, має спеціальні пропозиції та умови. Детальніше тут.

Неабиякою популярністю користується програма «Доступні кредити 5-7-9%», в якій саме УКРГАЗБАНК видав найбільший обсяг інвестиційних кредитів – 924 млн грн. Це саме ті кредити, які дозволяють економіці розвиватися завдяки реалізації нових перспективних проєктів. Така підтримка особливо важлива під час кризи, адже невеликі підприємства отримують дешевий ресурс на розвиток власної справи.

Загалом на підтримку малого та середнього бізнесу Укргазбанк вже видав 7 млрд грн, де левова частка портфелю належить інвестиційним кредитам (майже 80%).

Завдяки нашому клієнт-банку «ЭКОБУМ 24/7» підприємці мають власне міні-відділення у себе в кишені, що особливо важливо в карантинних умовах. Мобільна версія дистанційного сервісу обслуговування дозволяє ФОП та підприємцям керувати фінансами в режимі реального часу без будь-яких обмежень.

Нагадаємо, що нещодавно УКРГАЗБАНК став абсолютним рекордсменом за кількістю нагород у роботі з МСБ сегментом за версією журналу «Бізнес». Ми стали кращими одразу у п'ятьох номінаціях: «Опора МСБ», «Лідер програм держпрідтримки», «Кращий банк – антивірус», «Вибір малих агровиробників» і головне визнання – «Вибір підприємців 2020».

ДжерелоУКРГАЗБАНК

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела