Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

7 млрд грн кредитів на підтримку малого та середнього бізнесу від УКРГАЗБАНКУ


Изображение 1
09-12-2020

Кредитний портфель представників малого та середнього бізнесу подолав позначку в 7 млрд грн, що вчергове підтверджує: УКРГАЗБАНК – надійний партнер для бізнесу, а кредитні програми – незамінні помічники українських підприємців.

Для підтримки найуразливішого сегменту – представників малого та середнього бізнесу ми розробили зручні кредитні програми, з доступними умовами фінансування – від класичного овердрафту до вузькоспеціалізованих та партнерських програм із компенсаціями відсотків.

Левова частка портфелю належить інвестиційним кредитам (майже 80%) – саме тим, які дозволяють економіці розвиватися завдяки реалізації нових перспективних проєктів. Така підтримка особливо важлива під час кризи, адже невеликі підприємства отримують дешевий ресурс на розвиток власної справи.

Більше половини наших кредитів (понад 57%) – на підвищення енергоефективності та покращення екології довкілля.  А 15% портфелю займають «Доступні кредити 5-7-9%», де обсяг наших кредитних угод нещодавно подолав позначку в мільярд гривень.

До речі, нещодавно разом з  Експортно-кредитним агентством розпочали співпрацю для розвитку українського експорту та допомоги підприємцям сегменту МСБ у роботі на міжнародних ринках. Мова про спрощений доступ до фінансування та надання гарантій банку, що захистить виробників від можливих ризиків. А це – чи не найзручніший наразі інструмент для вітчизняних експортерів, що мріють постачати свою продукцію у будь-який куточок світу і приємно дивувати високою якістю українських товарів. 

Джерело: УКРГАЗБАНК

Экспертное мнение

Частка розміщення вкладів у Forward Online суттєво зросла Частка розміщення вкладів у Forward Online суттєво зросла
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank Протягом минулого року залучення вкладів... Далее
Ми очікуємо на незначне підвищення ставок Ми очікуємо на незначне підвищення ставок
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку У 2020 році Глобус Банк... Далее
Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее

Архив раздела