Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Укрексімбанк з Visa перезапускають сучасну програму лояльності EXIMbonus


Изображение 1
28-12-2020

До зимових свят державний Укрексімбанк запроваджує оновлену програму лояльності EXIMbonus, за якою клієнти отримують бонусні винагороди за безготівкову оплату платіжними картками Visa.

 «Ми прагнемо, щоб розрахунки наших клієнтів були не тільки швидкими, зручними і безпечними, а й вигідними для них. У разі великих обсягів операцій розмір cashback-бонусів збільшується, а максимальна щомісячна сума бонусів тепер не обмежується», – зазначила директор Департаменту роздрібного бізнесу Укрексімбанку Вікторія Грецька. 

У програмі лояльності EXIMbonus можуть брати участь всі типи карток Visa, емітовані Укрексімбанком та зареєстровані на сайті програмі. Кожен клієнт може зареєструвати в Особистому кабінеті до п’яти карток (власних або членів родини). При оплаті у торговельно-сервісній мережі бонусні бали нараховуються у розмірі 1% від обсягу операції, а після досягнення цільової суми (5000-25000 грн на місяць залежно від класу картки) – за підвищеною ставкою в 1,5%. Накопичені бонусні бали можна обміняти на широкий перелік винагород від партнерів Програми – електронні сертифікати супермаркетів, автозаправних станцій, магазинів косметики та одягу, ресторанів, а також авіа- та залізничні квитки.

Кожен клієнт, який зареєструється у програмі EXIMbonus до 7 січня 2021 року, отримає на рахунок 100 бонусів. Але і це ще не все!

З нагоди запуску оновленої програми з 28.12.2020 до 21.03.2021 триватиме святкова акція. Щотижня серед учасників програми лояльності будуть розіграні цінні призи: smart TV Mi, Fitness-браслети, портативні колонки, павербанки та електрогрилі, а щомісяця – смартфон Redmi Note 9Pro 6/128Gb.

Джерело: Укрексімбанк

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела