Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Укрексімбанк уклав Угоду про співробітництво з державною експортно-кредитною агенцією Китаю


Изображение 1
17-04-2019

З метою розвитку міжнародної торгівлі та підтримки ключових галузей економіки України, Державний експортно-імпортний банк України (Укрексімбанк) та Китайська корпорація страхування експортних кредитів (SINOSURE) 17 квітня у Києві уклали Рамкову угоду про співробітництво. Від Укрексімбанку Рамкову угоду підписав Голова Правління Олександр Гриценко, від китайської сторони – Президент SINOSURE Wang Tingke.

Угодою передбачено, що SINOSURE надаватиме страхову підтримку за проектами, щодо яких подано заявки через Укрексімбанк та укладено контракти китайськими підприємствами в Україні. Зокрема, йдеться про реалізацію будівельних проектів в Україні та інших країнах, в яких Укрексімбанк бере участь, а також у галузях інфраструктури, сільського господарства, енергетики, транспортування, нафтогазової галузі, хімічної промисловості, придбання великогабаритних механічних та електричних виробів і повнокомплектного обладнання тощо.

Загальний ліміт фінансового страхування від SINOSURE для використання Укрексімбанком становитиме  500 млн. дол. США. Строк кредитування (в тому числі період доступності, пільговий період та строк погашення) встановлюватиметься залежно від параметрів кожного окремого контракту та може сягати до 15 років.

«Укладена вперше з українським банком Угода про співробітництво з Китайською корпорацією страхування експортних кредитів є знаковою подією, адже відкриває великий потенціал для розширення каналів зовнішнього фінансування ключових галузей національної економіки, – зазначив Голова Правління АТ «Укрексімбанк» Олександр Гриценко. – Як надійний та ефективний партнер Укрексімбанк продовжуватиме використовувати свій великий досвід у підтримці та реалізації масштабних фінансових проектів задля сприяння двосторонньому економічному, торговельному та інвестиційному співробітництву». 

Довідка

SINOSURE – заснована в 2001 році офіційна експортно-кредитна агенція Китаю, єдина страхова установа, що фінансується державою. Стратегія SINOSURE базується на страхуванні експортних кредитів в Китайській Народній Республіці, принципом ведення діяльності є наступне: «Завдяки страховим послугам для зовнішньої торгівлі та інвестицій, надавати повну підтримку розвитку зовнішньої торгівлі та економічного співробітництва та сприяння економічному зростанню, працевлаштуванню та рівновазі міжнародного платіжного балансу».

Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» – універсальна фінансова установа, 100% статутного капіталу якої належать державі. Незмінно входить до групи найбільших банків України, обслуговує значну кількість українських підприємств-експортерів приватної та державної форм власності, має найрозгалуженішу в країні мережу банків-кореспондентів, успішно співпрацює з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком, Міжнародною фінансовою корпорацією, іншими провідними міжнародними фінансовими організаціями, іноземними банками та фінансово-кредитними інститутами.

Джерело: Укрексімбанк

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела