Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Укрексімбанк реалізує спільну з ЄБРР Програму кредитування мікро, малих та середніх підприємств


Изображение 1
30-07-2020

Укрексімбанк продовжує реалізацію спільної з Європейським банком реконструкції та розвитку Програми кредитування мікро, малих та середніх підприємств, спрямованої на підтримку Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі України з ЄС.

Позичальники Укрексімбанку, які беруть участь у цій Програмі, крім фінансового плеча державного банку  та ЄБРР також  отримують грантову підтримку у рамках Ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

У рамках Програми вже укладено кредитні договори на загальну суму понад 70 млн грн для фінансування інвестиційних проектів підприємств Волинської, Запорізької, Львівської, Полтавської, Хмельницької та Чернігівської областей України. Завдяки цьому були успішно реалізовані проекти  МСП у сфері сільського господарства, будівництва доріг, виробництва харчових продуктів, пакувальної тари тощо.

Підприємства, що отримали кредитні кошті від АТ «Укрексімбанк» у рамках Програми та успішно реалізували власні інвестиційні проекти, отримали інвестиційні заохочення від Європейського Союзу у рамках Ініціативи EU4Business в загальному обсязі майже 250 тис. євро.

«Наша тривала ефективна співпраця з Європейським банком реконструкції та розвитку, наразі підтримана Євросоюзом, і надалі сприяє розвитку українського малого і середнього бізнесу: кредитним ресурсом, консультаційною  допомогою та безповоротнім грантовим фінансування. Наша місія та наш пріоритет сьогодні – це підтримати малий бізнес у часи фінансово-економічних негараздів на тлі пандемічних явищ», – зазначив Голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер. 

Цей документ був підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Погляди, викладені в цьому документі, жодним чином не можуть бути використані для відображення офіційної думки Європейського Союзу.

Джерело: Укрексімбанк

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела