Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Укрексімбанк профінансував придбання нових автобусів в Ужгороді


Изображение 1
20-07-2020

Нові пасажирські автобуси незабаром з’являться в Ужгороді завдяки фінансуванню Укрексімбанку. Договір на постачання семи автобусів «Електрон» днями підписано міською радою, керівництвом ПрАТ «Концерн-Електрон» та філією державного банку на Закарпатті.

«Кошти для придбання муніципального транспорту надає ТОВ «Ексімлізинг» – дочірня компанія державного Укрексімбанку, яка перемогла у відкритому конкурсі з відбору фінансової установи, в якому брали участь три учасники. Загальна вартість проекту становить 38,636 млн гривень, з них банком та лізинговою компанією профінансовано 50% коштів строком на 3 роки», – зазначив керуючий філією Укрексімбанку в м. Ужгороді Руслан Мухтарулін.

Сучасні автобуси вітчизняного виробництва заводу «Електронмаш» відповідають екологічному стандарту Євро 5 та розраховані на перевезення 107 пасажирів кожний. Машини обладнані системами відеонагляду, Wi-Fi та безготівкової оплати проїзду. Враховуючи досвід експлуатації двадцяти автобусів, які раніше були придбані містом, нова партія пасажирського транспорту моделі «Електрон» A18501 надійде у поліпшеній технічній комплектації. Зокрема, матиме більше сидінь, кондиціонери в кабіні водія та в салоні, додаткові системи гальм, пристосування для перевезення осіб похилого віку та маломобільних пасажирів, GPS-системи для спостереження за переміщенням по маршруту у режимі реального часу. 

Нагадаємо, що у травні 2019 року в рамках міжурядової програми ТОВ «Ексімлізинг» було профінансовано придбання 23 сучасних пасажирських автобусів для міста Миколаєва. Державний банк та його лізингова компанія готові сприяти також іншим містам в оновленні парку муніципального транспорту та створенні якісної системи пасажирських перевезень.

На фото, зліва направо: директор КП «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, президент – голова правління ПрАТ «Концерн-Електрон» Юрій Бубес, керуючий філією Укрексімбанку в м. Ужгороді Руслан Мухтарулін.

Джерело: Укрексімбанк

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела