Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Укрексімбанк, як Агент Міністерства фінансів України, запрошує комерційні банки до участі у спільному Проекті України та Європейського інвестиційного банку


Изображение 1
27-02-2018

Державний експортно-імпортний банк України сприяє розвитку малого та середнього бізнесу 

Укрексімбанк, як надійний Агент Міністерства фінансів України, сприяє активному впровадженню спільного Проекту України та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Основний кредит для МСП та компаній з середнім рівнем капіталізації» загальним обсягом 400 млн. євро. В межах даного Проекту банки-учасники отримують довгострокові кредитні ресурси для подальшого фінансування малих та середніх підприємств.

Наразі Міністерство фінансів України та Державний експортно-імпортний банк України з метою розподілу вільного залишку коштів спільного Проекту України та ЄІБ (Фінансова угода між Україною та ЄІБ від 24.12.2014, ратифікована Верховною Радою України 15.07.2015, Закон України №601-VIII) запрошують комерційні банки взяти участь у додатковому відборі.

Кошти позики ЄІБ Міністерство фінансів України у взаємодії з Агентом, яким призначено Державний експортно-імпортний банк України, спрямовує на фінансування українськими комерційними банками проектів розвитку приватного сектору, у першу чергу малих та середніх підприємств, а також проектів соціально-економічної інфраструктури, енергоефективності та охорони довкілля. За рахунок довгострокових ресурсів Проекту банки-учасники фінансують інвестиційні проекти своїх клієнтів, а також їхні потреби в обіговому капіталі.

«Як Агент українського Уряду, Державний експортно-імпортний банк України має успішний досвід співпраці з Європейським інвестиційним банком та іншими міжнародними фінансовими організаціями щодо впровадження програм підтримки малого та середнього бізнесу, а також розвитку експорту, енергоефективності та відновлюваної енергетики, – зазначає Олександр Гриценко, Голова Правління Укрексімбанку. – Крім того, ми спрямовуємо високопрофесійні кадрові та методологічні ресурси на забезпечення успішної реалізації спільного Проекту заради ефективного розвитку національного фінансового сектору та ресурсної підтримки малого підприємництва».

Отримати детальну інформацію щодо умов додаткового відбору комерційних банків для участі у спільному Проекті України та ЄІБ «Основний кредит для МСП та компаній з середнім рівнем капіталізації», який проводиться Міністерством фінансів України, можна за посиланням.

Джерело: Укрексімбанк

Экспертное мнение

Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее
Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов
Константин КОШЕЛЕНКО , Заместитель председателя правления Forward Bank В начале 3-го квартала 2018 года... Далее
Мы создаем новые возможности и перспективы Мы создаем новые возможности и перспективы
Денис РАКОВСКИЙ, Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Качество и удобство в обслуживании для... Далее
Наші депозити надійні Наші депозити надійні
Олена ДМІТРІЄВА , заступник Голови Правління Глобус Банку: Глобус Банк є активним гравцем на ринку депозитів. У... Далее

Архив раздела