Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Райффайзен Банк Аваль став партнером ІТ Аrena 2020


Изображение 1
08-10-2020

ІТ Arena 2020 проходить за партнерської підтримки Райффайзен Банку Аваль. Оскільки розвиток цифрових технологій є тепер основним пріоритетом Райфу, ми не могли пропустити цю мегаподію.

Цьогорічна ІТ Arena відбувається онлайн – на учасників очікують три дні конференції у віртуальному світі, тож у всіх залучених буде гарна нагода на повну відчути розвиток новітніх технологій.

Своїм досвідом діляться на конференції і спікери Райфу – ми розказуємо, як змінюємося, але центром всіх змін залишаємо людину, її потреби та очікування.

««Важливо пам’ятати, що центром цифрової трансформації є не технології, а люди – клієнти, працівники банку та ІТ-інженери, котрі розробляють наші системи, — поділився Енкелейд Зотай, заступник голови правління Райфу. — Технології – тимчасові, вони приходять і відходять у минуле. Лише зрозумівши належним чином потреби і бажання українців та поклавши їхні потреби в основу нашої трансформації, ми можемо досягти успіху та залишатися успішними. Саме тому ми хочемо бути відкритими до ваших пропозицій, включити зворотний зв’язок у нашу структуру, у процес прийняття рішень щодо напрямків і способів нашого розвитку.

Ми повинні прислухатися до наших працівників, знати проблеми, які їх турбують, та перешкоди, які відбирають час. Отримавши цю інформацію, ми зможемо розробити прикладні програми, які спростять їхню роботу, дозволять зекономити цінний час та покращити умови праці, і головне – удосконалити обслуговування клієнтів.

Ми обираємо сучасний арсенал технологій із відкритим кодом для наших інженерів, які хочуть навчатися і розвиватися; ми розроблятимемо прикладні програми з використанням мікросервісів, що працюватимуть у хмарному середовищі на платформі K8S, а також розроблятимемо на платформі Kafka архітектуру даних, що надходять в режимі реального часу, та багато інших компонентів».

ІТ Arena – це провідна ІТ-конференція України, яка щороку збирає більш ніж 3 000 спеціалістів із понад 30 країн світу – програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, PMів, бізнес аналітиків, підприємців та стартаперів для обміну досвідом та обговорення нових ІТ-трендів.

У 2020 році подія пройде із понад 50 спікерами, 40 відібраними стартапами, 15 членами журі з 5 країн, matchmaking-каналом із 150 міжнародними компаніями, офлайн подією Tech Lounge та інтерактивним шоу.

Джерело: Райффайзен Банк Аваль

Экспертное мнение

Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее

Архив раздела