Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Прибуток Райффайзен Банку Аваль склав 1 млрд грн за результатами 1 кв. 2020р.


Изображение 1
14-05-2020

Київ. 14 травня. — Райффайзен Банк Аваль знову отримав вагомий фінансовий результат – його прибуток склав 1 037 млн грн за результатами роботи у січні-березні 2020 року. Як і за попередні звітні періоди, банк досяг другого найбільшого за розміром фінансового результату в банківській системі України.

«На початку 2020 року ми опинилися в дуже незвичних умовах. Пандемія кардинально змінила життя в нашій країні та й у всьому світі. Наше уявлення про нормальне існування, суспільне життя, соціальну взаємодію – все наразі набуває інших форм і проявів, — зазначив Олександр Писарук, голова правління Райффайзен Банку Аваль. — Незважаючи на непросту ситуацію в країні, наш банк має хороші позиції. Достатність капіталу, якість активів та зобов’язань, ліквідність та прибутковість є на високому рівні. Ми залишаємося одним із найбільших кредиторів представників українського бізнесу різних галузей та соціально відповідальною компанією, яка дбає про інтереси та добробут суспільства.

Наш головний пріоритет сьогодні – це забезпечення стабільного, якісного обслуговування наших клієнтів та надання фінансової підтримки бізнесу у складних економічних умовах».

За результатами 1 кварталу поточного року чисті процентні доходи Райффайзен Банку Аваль складали 1 858 млн грн, що на 6,7% більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Чистих комісійних доходів у січні-березні 2020р. банк отримав 626 млн грн (13,8% приросту порівняно з аналогічним періодом 2019р.).

Активи Райффайзен Банку Аваль станом на 31 березня 2020 р. досягли 93 655 млн грн, продемонструвавши збільшення на 13,1% у січні-березні поточного року. У тому числі кредити клієнтам склали 47 514 млн грн (0,3% зростання з початку 2020р.).

Зобов’язання банку порівняно із 31 грудня 2019 р. зросли на 14,6% – до 79 967 млн грн. При цьому кошти клієнтів збільшилися до 73 474 млн грн (10,1% приросту за 1 кв. 2020 року).

Як і в попередні періоди, Райффайзен Банк Аваль має достатньо капіталу (станом на 31 березня 2020 року капітал банку склав 13 688 млн грн) і гарні показники ліквідності. Показник достатності капіталу банку на кінець березня становив 20,67% (при встановленому вимогами НБУ мінімальному рівні 10%).

АТ «Райффайзен Банк Аваль» зареєстровано 27 березня 1992 року, із жовтня 2005 року банк став частиною австрійської банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ. Станом на 31 березня 2020 року Група Райффайзен володіла 68,28% акцій банку, Європейський банк реконструкції та розвитку – 30%.

Широкий перелік банківських послуг надається 2,5 млн клієнтам Райффайзен Банку Аваль через загальнонаціональну мережу, до якої входять 453 відділення по всій Україні.

Джерело: Райффайзен Банк Аваль

Экспертное мнение

Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее
2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы 2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы
Борис РАФАЛОВИЧ , Директор Департамента продаж розничных продуктов АО ТАСКОМБАНК Национальный банк Украины... Далее
Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте
Оксана КОНЮШКО , начальник Управления развития продуктов и программ Forward Bank В текущем году наблюдался... Далее

Архив раздела