Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Акціонери Райффайзен Банку Аваль ухвалили низку рішень на своїх зборах


Изображение 1
24-04-2019

Київ. 24 квітня. — Акціонери АТ «Райффайзен Банк Аваль» на своїх річних загальних зборах, що відбулися сьогодні у Києві, затвердили звіти Наглядової ради та Правління про результати діяльності банку у 2018 році та ухвалили основні напрямки діяльності банку на 2019 рік. Було також затверджено звіти і висновки Аудиторської фірми ПрАТ «КПМГ Аудит» про діяльність банку в 2018 році.

Згідно із затвердженими на зборах річними результатами діяльності Райффайзен Банку Аваль та його дочірніх підприємств, прибуток банку за 2018 рік склав 5 087,9 млн грн. Його буде розподілено наступним чином: 0,7 млн грн. буде спрямовано на виплату дивідендів власникам привілейованих акцій банку, майже 1 526,7 млн грн направлять у резервний фонд банку, ще близько 3 560,6 млн грн. буде виплачено у вигляді дивідендів власникам простих акцій банку.

Своїм рішенням акціонери Райффайзен Банку Аваль обрали новий склад Наглядової ради, до якого увійшли: голова Наглядової ради Мартін Грюль, заступник голови Наглядової ради Андрій Степаненко та члени Наглядової ради Елізабет Ґейєр-Шалль, Харальд Кроегер, Гельмут Брайт, Андреа Морару, Ганна Дерев’янко, Павло Шеремета, Даніель Білак.

У зв’язку з прийнятими акціонерами рішеннями та вступом в дію нових законодавчих норм на зборах акціонерів було також внесено зміни до статуту та низки інших документів банку шляхом затвердження їхніх нових редакцій.

АТ «Райффайзен Банк Аваль» зареєстровано 27 березня 1992 року, із жовтня 2005 року став частиною австрійської банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ. Станом на 31 грудня 2018 року Група Райффайзен володіла 68,27% акцій банку, Європейський банк реконструкції та розвитку — 30%.

Широкий перелік банківських послуг надається 2,5 млн клієнтам Райффайзен Банку Аваль через загальнонаціональну мережу, до якої станом на кінець грудня 2018 року входили близько 500 відділень по всій Україні.

Джерело: Райффайзен Банк Аваль

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела