Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Наглядова рада затвердила Развана Мунтеану заступником голови правління ПриватБанку з питань розвитку бізнесу


Изображение 1
21-12-2020

17 грудня 2020 року Наглядова рада ПриватБанку затвердила Развана Мунтеану на посаду заступника голови правління ПриватБанку з питань розвитку бізнесу.

Разван Мунтеану приєднався до команди топ-менеджерів ПриватБанку на позиції керівника з розвитку бізнесу в жовтні. На новій ключовій позиції в структурі правління банку Разван Мунтеану керуватиме усіма клієнтськими сервісами як для юридичних, так і фізичних осіб.

Голова Наглядової Ради Шерон Іскі привітала нове важливе призначення в правлінні банку: «Одним з наших стратегічних пріоритетів є надання ПриватБанком послуг світового рівня для фізичних осіб й малого та середнього бізнесу. Разван Мунтеану досвідчений банкір та сильний лідер, який зможе розвинути кращі рішення ПриватБанку та вдосконалити їх для 22 мільйонів наших клієнтів”.

Разван Мунтеану - відомий європейський банкір, який керував свого часу запуском в Європі еквайрингу і карткових розрахунків Mastercard, розвитком карткового бізнесу в Citi Bank і роздробу в Raiffeisen Bank International. У банкіра з IT-освітою понад 20 років унікального досвіду розвитку cashless інфраструктури та роздрібного банківського обслуговування в різних країнах Європи.

До того, як приєднатися до команди ПриватБанку, Разван Мунтеану на позиції СЕО керував європейською банківською групою Addiko Bank, що спеціалізується на обслуговуванні приватних клієнтів і малого бізнесу.

Нагадаємо, що позиція заступника голови правління з питань розвитку бізнесу була затверджена в оновленій структурі правління ПриватБанку в грудні 2020 року.

 

Разван Мунтеану

Джерело: ПриватБанк

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела