Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Результати Агропросперіс Банку за другий квартал 2020 року: підтримка клієнтів в умовах карантину


Изображение 1
30-07-2020

Сьогодні Агропросперіс Банк опублікував офіційну фінансову звітність за шість місяців 2020 року.

Другий квартал став часом нових викликів не тільки для банківської системи України, але й для населення та економік усього світу, адже пандемія коронавірусу та карантинні обмеження внесли суттєві корективи у звичний режим роботи і ритм життя.

В Агропросперіс Банку під час карантину персонал головного офісу працював віддалено. Процес переводу працівників на дистанційну роботу почався ще 13 березня і пройшов дуже успішно, багато в чому завдяки злагодженій роботі ІТ-фахівців і готовності ІТ-систем.

Були максимально адаптовані до ситуації продукти та послуги банку. Для фізичних осіб запустили інтернет-банкінг, а для юридичних осіб значно вдосконалили овердрафти та почали активно кредитувати малий і середній бізнес усіх галузей. Де це було можливо, повністю відмовилися від нотаріального посвідчення застави, а також мінімізували походи клієнтів в банк і самостійно виїжджали до них за документами з повним дотриманням карантинних заходів. Для позичальників, які опинилися у непростій ситуації, підбирали оптимальні варіанти реструктуризації заборгованості.

Для агросектору, крім пандемії, ще одним великим викликом в поточному сезоні стали непрості погодні умови, які загрожували недоотриманням значної частини врожаю. Розуміючи це, наш банк разом із провідною страховою компанією ARX та всесвітньо відомим страховим брокером Аон Україна оперативно розробили простий і зручний продукт зі страхування врожаю для малих і середніх фермерів.

Попри невизначеності та обмеження карантину, у другому кварталі Агропросперіс Банк продовжив нарощувати свої показники. Так, відповідно до офіційної фінансової звітності наш кредитний портфель збільшився до 773 млн грн, а строкові вклади населення в банку досягли 281 млн грн. Наші активи за перше півріччя зросли на третину і склали майже 1,5 млрд грн.

Сподіваємося, що друге півріччя 2020 року буде більш простим, прогнозованим і успішним для нас, наших клієнтів і для країни в цілому.  

Джерело: Агропросперіс Банк

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела