Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Агропросперіс Банк та EFSE зміцнюють партнерство в фінансуванні українських фермерів


Изображение 1
11-01-2021

Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE) надав Агропросперіс Банку кредит у гривні, еквівалентний 5 мільйонам євро, для подальшого кредитування сільськогосподарських мікро- та малих підприємств в Україні. Завдяки даній угоді партнери прагнуть полегшити можливість фермерів отримати доступ до вкрай необхідного фінансування у місцевій валюті для підтримки свого бізнесу. Це третя позика, яку EFSE надав Агропросперіс Банку, з моменту початку партнерства в грудні 2018 року.

Глибоке розуміння сільськогосподарського бізнесу зробило Агропросперіс Банк важливою фінансовою установою для українських фермерів. Аграрна експертиза банку також сформувала плідну співпрацю з EFSE для реалізації місії фонду, яка полягає у сприянні економічному розвитку та процвітанню за допомогою фінансової інклюзії та підтримки підприємців. Нова угода в місцевій валюті надалі дозволить партнерам забезпечувати доступ невеликих сільськогосподарських підприємств до вкрай необхідної ліквідності, одночасно захищаючи їх від валютних ризиків, властивих фінансуванню в іноземній валюті.

Голова правління EFSE Клаус Мюллер зазначив: «Особливо в той час, коли економіки стикаються з наслідками кризи COVID-19, EFSE із задоволенням продовжує наші спільні з Агропросперіс Банком зусилля у забезпеченні мікро- та малих підприємств фінансуванням у місцевій валюті, що має вирішальне значення для підтримки їхньої діяльності. Сільське господарство є важливою опорою української економіки, і взаємодія банку з цим сектором робить його справді стратегічним партнером для EFSE у просуванні відповідального фінансування в регіоні».

Голова Правління Агропросперіс Банку Сергій Щепанський прокоментував: «Ми пишаємось тим, що посилюємо співпрацю з нашим партнером EFSE, яка стає особливо важливою у ці непрості часи. Агропросперіс Банк має на меті допомогти українським фермерам стати більш прибутковими, ефективними та стійкими, пропонуючи їм доступне та своєчасне фінансування. За підтримки нашого цінного партнера ми можемо допомогти фермерам вистояти та підтримати виробництво в умовах невизначеності, підвищених ризиків та карантинних обмежень. Разом ми інвестуємо в майбутнє процвітання та стабільність українського сільського господарства».

Здатність EFSE забезпечувати фінансування своїх партнерів у місцевій валюті була посилена щедрими внесками Європейської комісії в рамках ініціативи EU4Business, а також Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

 Джерело: Агропросперіс Банк

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела