Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Western NIS Enterprise Fund та Ощадбанк видали перший кредит у рамках проекту підтримки соціальних підприємств східної України


Изображение 1
02-03-2021

Western NIS Enterprise Fund та Ощадбанк видали перший кредит у рамках проекту «Доступні кредити для соціальних підприємств східної України». Його отримав Центр трудової реабілітації інвалідів «Друкарський дім» з Краматорська.

Отримані кошти буде використано на придбання нового обладнання, що в свою чергу дасть можливість створити нові робочі місця для людей з інвалідністю з гідною заробітною платою, а також розвивати соціальну інфраструктуру.

дім

 

«Ми впевнені, що саме доступні кредитні ресурси допоможуть вирішити два важливих завдання на сході країни: розвивати економіку і вирішувати нагальні соціальні проблеми у громаді. Таке поєднання присутнє у соціальних підприємств, яким Програма соціального інвестування WNISEF вже 5 років надає доступне кредитування спільно з банками-партнерами, та до яких належить і ЦТРІ «Друкарський дім», – підкреслив Керівник Програми соціального інвестування Western NIS Enterprise Fund Василь Назарук.

«У рамках проекту «Доступні кредити для соціальних підприємств східної України», який Ощадбанк реалізує спільно з WNISEF, ми підтримуємо підприємства та фізичних осіб – підприємців з Донецької та Луганської областей, які створюють і розвивають бізнес із соціальною складовою. Одне з таких підприємств – «Центр трудової реабілітації інвалідів «Друкарський дім» з Краматорська – сьогодні отримав кредит під привабливу ставку 5% річних. Фінансувати такі ініціативи нам особливо приємно, адже таким чином ми допомагаємо вирішити нагальні соціальні проблеми в українському суспільстві»,  – зауважив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

«Колектив Центру трудової реабілітації інвалідів «Друкарський Дім» вдячний  Western NIS Enterprise Fund та Ощадбанку за підтримкунашого підприємства в частині надання доступного кредиту, що дозволить запустити виробництво нового виду продукції - паперових стаканів, які у сучасних обмежувальних умовах користуються великим попитом, а також урізноманітнить напрямки діяльності підприємства», – зазначив директор Центру трудової реабілітації інвалідів «Друкарський дім» Юрій Мельник. 

Новий проект WNISEF «Доступні кредити для соціальних підприємств східної України» має обсяг 100 000 доларів США та впроваджується завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з умовами контракту з Western NIS Enterprise Fund у рамках Проекту USAID «Економічна підтримка східної України».

Сума кредиту для одного підприємства становить 10 000 – 40 000 доларів США у гривневому еквіваленті. Відсоткова ставка – 5% річних, що є найнижчою ставкою для підприємців в Україні. Кредити видаються на термін 6-36 місяців, і після повернення вивільнені ресурси буде використано для нових кредитів.

***

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн. дол. США, заснований за допомогою уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 25 років досвіду успішного інвестування в підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом фонд інвестував 186 млн. дол. США в 130 компаній (приблизно 26 000 працівників) та зробив можливим залучення 2 млрд. дол. США в компанії України та Молдови. З 2015 року фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму 35 млн. дол. США, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові. www.wnisef.org.

Проект WNISEF «Доступні кредити для соціальних підприємств східної України» реалізовується Western NIS Enterprise Fund (WNISEFзавдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAIDу рамках Проекту USAID «Економічна підтримка східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) і не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

ДжерелоОщадбанк

Экспертное мнение

Частка розміщення вкладів у Forward Online суттєво зросла Частка розміщення вкладів у Forward Online суттєво зросла
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank Протягом минулого року залучення вкладів... Далее
Ми очікуємо на незначне підвищення ставок Ми очікуємо на незначне підвищення ставок
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку У 2020 році Глобус Банк... Далее
Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее

Архив раздела