Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Портфель роздрібних кредитів Ощадбанку зріс на 1,3 млрд. грн.


Изображение 1
05-08-2019

У І півріччі 2019 року портфель роздрібних кредитів Ощадбанку зріс на 1,3 млрд. грн., що на 24% більше порівняно з початком року. Загальний обсяг кредитного портфеля фізосіб перевищив 9 млрд. грн.

Найбільшою популярністю у клієнтів користуються авто-, іпотечні, «теплі кредити» та кредитні картки.

«Розширення роздрібного кредитування – один з наших пріоритетів. У 2018 році Ощад успішно запустив нові кредитні продукти і напрями для фізичних осіб. Наприклад, практично з нуля банк стартував в автокредитуванні, вийшовши в поточному році на друге місце, здобув лідерські позиції в іпотечному кредитуванні на вторинному ринку та розпочав іпотечне кредитування на первиному ринку. У 2019 році зміцнюємо позиції, залучаємо нових партнерів, розширюємо коло клієнтів», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Розпочавши активне автокредитування у 2018 році, вже у квітні 2019 Ощадбанк вийшов на ІІ місце на ринку з часткою більше 20%. З початку року банк видав 1700 автокредитів на загальну суму понад 800 млн. грн., що за кількістю дорівнює результату 2018 року загалом.

Ощадбанк зміцнив позиції і на ринку іпотечного кредитування з часткою в 35% ринку. У І півріччі 2019 році укладено більше 500 угод на суму понад 250 млн. грн. На сьогодні банк стабільно утримує лідерські позиції в іпотеці на вторинному ринку та є активним гравцем на первинному ринку житла. Ощад вже співпрацює з KAN Development та Укрбудом.

Один з найпопулярніших на сьогодні продуктів – кредитна картка. Ощадбанк запустив «Мою кредитку» в 2018 році. На сьогодні видано більше 700 тис. таких карток загальним лімітом понад 7 млрд. грн.

Нагадуємо, що починаючи з 2014 року Ощад – незмінний лідер державної програми «теплих» кредитів. З початку 2019 року банк надав на термомодернізацію домівок 12,5 тис. кредитів на загальну суму понад 414,4 млн. грн.

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела